Loading Events

Suvekool 2007

6 juuli 00:00 - 6 juuli 00:00
Läänemaa, Eesti

NB! Bussid Roostale väljuvad kell 9.30 Tallinnast Estonia teatri vastast parklast kell 9.40 Tallinna bussijaamast ja kell 10.20 Märjamaa bussijaamast. Märjamaa peatus on eeskätt mõeldud Pärnu (peate tulema 8.45 Karksi-Nuia bussi peale) ja Rapla väitlejatele. Olge palun õigel ajal kohal, sest kuna me ei tea täpselt, kes kust tuleb, siis väga kaua üle aja bussid ei oota. Bussimuredega saate helistada Kerttule telefonil 56 98 22 08. Tagasi jõuavad bussid reedel kell umbes kella 16.00ks.

Selle aasta suvekool (see on sama üritus, mis eelmistel aastatel suvelaager) toimub 2.-6. juulini Roosta puhkekeskuses. Suvekool on EVSi aasta kõige suurem ja põhjalikum üritus. Kokku ootame osalema 180 väitlejat-treenerit-pedagoogi

Suvekooli registreerumine on nüüd avatud. Meie kohtade arv on piiratud, nii et kiirustage! Kui meile registreerub rohkem osalejaid, eelistame neid, kes saavad kohal viibida täisaja.

Suvekoolis on neli programmi:

Algajad väitlejadAlgajate väitlejate programmis tutvutakse väitluse algtõdedega, õpitakse Karl Popperi väitlusformaati ning peetakse osalejate esimene väitlusturniir. Programm on mõelnud kesk- ja põhikooliväitlejatele, kes varem pole üldse väitlusega kokku puutunud või on väidelnud väga lühikest aega. Tegevus toimub nii eesti- kui venekeelsena. Algajate programmi eestikeelset osa juhivad teenekad väitlustreenerid Kerttu Mäger, Inga Jaagus ja Birgit Rootsi, venekeelse osa peatreenerid on Natalia Jefimova ja Julia Sulina.

Kogemusega väitlejadKogemustega väitlejad tegelevad oma programmis parlamentaarse väitlusega tutvumisega ning selle harjutamisega. Parlamentaarses väitluses on erinevalt Karl Popperi väitlusest olulised laiad üldteadmised ning kiire reageerimisoskus. Samas on turniiri teemadel ette valmistatud ka teemamapid, mis peaksid tundmatutest asjadest rääkimist pisut lihtsamaks tegema. Programm on mõeldud väitlusega juba aasta või kauem tegelenud keskkooliõpilastele ja tudengitele. Programmi sisu eest vastutavad Eesti parlamentaarse väitluse tugitalad Uve Poom ja Anna Karolin.

TreeneridTreenerite programm koosneb peamiselt kahe eelmise programmi osalejate treenimisest. Lisaks peetakse treeneritele omavaheline turniir.

Suvekooli vaba aja programmi kureerivad möödunud aastal samast rollist tuttavad Siim Vahtrus ja Liisa Loog.

Laagri osavõtumaks on 500 krooni, selle eest saab viis päeva süüa, ööbimise ja kogu programmi kaasa teha. Üksikpäeva hind on 200 krooni. Kogu programmi aja kohalviibivatele treeneritele on väitluslaager tasuta.

Laagrisse minek ja sealt tulek toimub bussidega, mis väljuvad Tallinnast, kohale võib tulla ka oma transpordiga. Busside väljumis- ja päralejõudmisajad täpsustame juunikuu jooksul.

Väitlemiseni!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.