Annetused

Eesti Väitlusselts kogub annetusi, et toetada uute väitlusvõimaluste loomist erinevates Eesti piirkondades.

Eesti Väitlusselts soovib, et väitlust oleks Eestis võimalikult palju. Näeme, et argumenteerimine, kriitiline mõtlemine ja eneseväljendusoskus on tänapäeva ühiskonnas hädavajalikud. Selle tarbeks, et igal inimesel meie ühiskonnas oleks võimalik neid oskuseid omandada, kogume ka toetusi. Väga tänulikud oleksime internetipangas sõlmitud püsiva maksekorralduse üle.

Saaja: Eesti Väitlusselts

Selgitus: püsiannetus

EE782200221010707156 Swedbank

EE901010220002381018 SEB

Eesti Väitlusseltsi tegevust on võimalik toetada ka Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki loodud annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata". Keskkonnas koguvad heategijate annetusi Eesti elu paremaks muutvad organisatsioonid, esindatud on viis valdkonda: lapsed, tervis, haridus, loomad ja tugev ühiskond

Annetuskeskkonna kaudu annetamine on väga lihtne – kui olete välja valinud endale südamelähedase projekti, saate seda toetada ühekordse annetusega, püsiannetusega või luua oma annetusalgatuse.


Väitlusselts kuulub Vabariigi Valitsuse tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja, vaata maksusoodustusi www.ngo.ee/annetajale.

Otsime alati oma meeskonda professionaalseid vabatahtlikke ja nõustajaid. Kui oled valmis meiega jagama oma aega või oskusteadmist, kirjuta aadressil kristin@argument.ee, et leida Sulle sobivaim lahendus. Kui Sul on muid ressursse (tasuta ruumid, tooted või teenused), mida soovid annetusena või kahepoolse koostööna meile pakkuda, kirjuta samuti aadressil kristin@argument.ee ja lepime kokku sobivaima lahenduse.

Väitlusseltsi järgib Eesti ühenduste eetikakoodeksit. Meie majandusaasta aruanded leiad siit.

Kui teil on täiendavaid küsimusi toetusvõimaluste kohta, andke sellest märku aadressil kristin@argument.ee.

Eesti Väitlusselts järgib annetuste kogumise head tava.