Väitlus

Väitlus arendab, inspireerib, lahutab meelt ja avab uusi uksi hilisemaks eluks.

Kus saab täna väidelda?

Keskkooliõpilastele

Loksa gümnaasiumi venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Jelena Nikitina
E-post: jelena.nikitina@loksa.edu.ee

Viimsi gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Veljo Reinik
E-post: veljo.reinik@gmail.com

Saku gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Raigo Loide

Keila kooli väitlusklubi

Kontaktisik: Veljo Reinik
E-post: veljo.reinik@gmail.com

Tabasalu gümnaasium

Kontaktisik: Anette Andresoo
E-post: anette@argument.ee

Põhikooliõpilastele

Peetri Lasteaed-Põhikooli väitluse valikaine

Kontaktisik: Heiki Viisimaa
E-post: heiki.viisimaa@peetri.edu.ee

Keskkooliõpilastele

Sillamäe Gümnaasiumi venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Aleksandr Potapov

E-post: aleksandr17pt@gmail.com

https://www.instagram.com/sillamaedebate/

Keskkooliõpilastele

Türi Ühisgümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Aave Päeva

E-post: aave.paeva@gmail.com

Põhikooliõpilastele

Türi Põhikooli väitlusklubi

Kontaktisik: Sirle Võtti

E-post: sirlevotti@tyripk.ee

Avalikud väitlusklubid

Narva linna venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Polina Kopõlova

E-post: https://vk.com/narvadebate

Keskkooliõpilastele

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul

E-post: siim@sytevaka.ee

Pärnu Koidula Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul

E-post: siim@koidulag.edu.ee

Keskkooliõpilastele

Sindi Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Eva Marta Sokk

E-post: evamarta.sokk@sindi.edu.ee

Keskkooliõpilastele

Põlva Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Merle Pintson

E-post: merlepi@gmail.com

Räpina Ühisgümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Triinu Laar

E-post: triinu.laar@rapina.ee

Keskkooliõpilastele

Kohila Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Nele Aus

E-post: nele.aus@kohila.edu.ee

Rapla Gümnaasiumi väitluse valikaine

Juhendaja: Katrin Viru

Põhikooliõpilastele

Rapla Vesiroosi Kooli väitlusklubi

Kontaktisik: Krista Olesk

E-post: krista.olesk@vesiroos.edu.ee

Keskkooliõpilastele

Saaremaa Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Emeli Pikner

E-post: pikneremeli@gmail.com

Keskkooliõpilastele

Tallinna keskkoolide väitlusklubi

Klubi tegevusest saavad osa võtta kõik Tallinna noored.

Kontaktisik: Mirtel Etverk

E-post: mirtel.etverk@gmail.com

Prantsuse Lütseumi väitlusklubi

Kontaktisik: Martin Küüsmaa

E-post: martin@argument.ee

Tallinna linna venekeelne väitlusklubi kooliõpilastele

Kontaktisik: Ilja Freiberg

https://vk.com/tallinnschooldebates
https://www.facebook.com/TallinnSchoolDebates/

Tallinna 21. Kooli väitlusklubi

Kontaktisik: Greg Mikael Juhanson

E-post: g.m.juhanson@gmail.com

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Kristel Vaiksaar

E-post: kristel.vaiksaar@ksg.edu.ee

Gustav Adolfi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Margaret Oll

E-post: retioll31@gmail.com

Tallinna Inglise Kolledži väitlusklubi

Kontaktisik: Piret Bossack

E-post: piret.bossack@tik.edu.ee

Rocca al Mare Kooli väitluse valikaine ja väitlusklubi

Valikaine gümnaasiumile
Väitlusklubi 7.-12. klassile

Kontaktisik: Margo Loor

E-post: margo.loor@speaksmart.ee

Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Kaire Pihelgas

E-post: kaire.pihelgas@mg.edu.ee

Tallinna Õismäe Vene Lütseumi valikaine

Kontaktisik: Fred Gregor Rahuoja

E-post: fred.gregor.rahuoja@tovl.edu.ee

Põhikooliõpilastele

Tallinna Mahtra Põhikooli väitlusklubi

Juhendaja: Anton Karavajev

Tudengitele

TTÜ väitlusklubi (eesti, vene ja inglise keeles)

Kontaktisik: Anastassia Serbina
Meiliaadress: nastja.serbina@gmail.com
Telefoninumber: 5522684

Üldkontakt: debatestonia@gmail.com

https://vk.com/ttudebate
https://www.facebook.com/groups/ttudebate.rus/
https://www.facebook.com/rudebate/

Keskkooliõpilastele

Hugo Treffneri Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Markus Laanoja

E-post: markus.laanoja@gmail.com

Jaan Poska Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Lotta Vaher
E-post: lotta.vaher@gmail.com

Jaan Poska Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Markus Laanoja
E-post: markus.laanoja@gmail.com

Põhikooliõpilastele

Mart Reiniku Kooli väitlusklubi

Juhendaja: Maare Karmen Oras
Meiliaadress: maarekarmen@gmail.com

Tudengitele

Tartu Ülikooli Väitlusklubi

Kontaktisik: Karl-Enrik Kriis

Tartu Ülikooli venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Maxim Borodin 
E-post: maxim.borodin@gmail.com

Keskkooliõpilastele

Nõo Reaalgümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Oskar Samuel Rebane
Meiliaadress: oskarsamuelrebane@gmail.com

Põhikooliõpilastele

Tabivere Põhikooli väitlusklubi

Kontaktisik: Maarika Vällik
Meiliaadress: maarika.vallik@tabivere.edu.ee

Keskkooliõpilastele

Viljandi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontakt: Juhan-Mart Salumäe
E-post: juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee

Põhikooliõpilastele

Võru Kesklinna Kool

Juhendaja: Raili Jahtmaa
Meiliaadress: raili.jahtmaa@vkk.edu.ee

Andmeid väitlusklubide kohta ootame aadressile: info@argument.ee

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.