EVSi rattatuur 2007
26. august 00:00 - 26. august 00:00Rattatuur käib niimoodi, et suvel tulevad hakkajad väitlejad kokku, sõidavad ratastega (30-40 kilomeetrit päevas, nii et ei midagi kontimurdvat) läbi Eesti ja peavad päevas kaks avalikku väitlust, seekord teemal Eesti ja integratsioon. Ning muidugi ujutakse igas ettejäävas veekogus, mängitakse igal ettejääval võrguplatsil ja tehakse muud suvist ning lõbusat.
Sel aastal sõidame 21.-26. augustini marsruudil Jõhvi, Mäetaguse, Tudulinna, Avinurme, Lohusuu, Mustvee, Kallaste, Alatskivi, Tartu. See tähendab, et alustame Ida-Virumaa keskpunktis ning liigume sealt kuulu järgi mööda udumaalilist Peipsi kallast Tartu poole. See on võimalus tutvuda väidetavalt ühe kauneima Eesti kandiga, kus enamik teist ilmselt varem käinud ei ole.
Tuurile ootame kõiki väitlejaid ja pedagooge, kes on valmis viis päeva tavainimestele mõistetavalt integratsiooni eelistest ja puudustest rääkima (kui te teemast suurt ei tea, ärge muretsega, valistame ette teemamapi).
Neile, kes varem tuuril käinud ei ole, julgeme üritust soojalt soovitada: sealt pärinevad paljudel EVSiga seotud meeldivaimad mälestused ja sügavamad sõprused. Eelmise aasta tuuri pilte võite vaadata siit
Registreerumine algab 1. juunil kell 00.00 Registreerumiseks tuleks saata vastava sooviga kiri Kajari meiliaadressile kajar.kasedebate.ee
Rattatuuri toetab Euroopa Komisjoni esindus Eestis