Loading Events

Fookus: sisseränne

30 jaanuar 00:00 - 30 jaanuar 00:00
Tallinn, Eesti

Nagu kõik ilmselt juba teavad, on (tulenevalt meie selle aasta suursponsorist) terver rida EVSi üritusi seotud rahvuse, immigratsiooni, kodakondsuse ja integratsiooniküsimustega.

Mõtete genereerimise ja valdkonnaga tutvumise üks parimaid viise on kindlasti valdkonnaga seotud inimeste arvamuse kuulamine. Sellist võimalust pakubki esimene avalik väitlus, mida on koostöös organiseerinud Postimees ja Tallinna Üliõpilaste Väitlusklubi / EVS.

Peaesinejad Rain Lõhmus vs. Kalev Katus

Mõlemad peavad 15-20 min kõne, millele võib esitada vahemärkusi. Avakõnedele järgneb vaibakõnede stiilis arutelu (st. lühikõned 1-2 minutit, küsimused, kommentaarid), mida juhib Postimehe ajakirjanik Peeter Ernits.

Publiku hulka on diskussioonis osalema lubanud tulla muuhulgas Hardo Pajula ja Mart Nutt, paar inimest Strateegiliste Algatuste Keskusest ning mitu Postimehe ajakirjanikku.

Kõikidel on võimalus:
– sekkuda repliigi korras või küsimustega avakõnedesse
– teha 1-3 min. sõnavõtte hilisema diskussiooni käigus (soovitavalt olete enne oma sõnavõtu läbi mõelnud ja faktoloogiat kontrollinud)
– lihtsalt kuulata ja targemaks saada

Kui esimene üritus hästi õnnestub tuleb selliseid veel ja järgmistes on juba avakõnedeks sõna ka meie tudengiväitlejatel.

Idee autor on Artur Taevere.

Kuna teema on kõikide jaoks vajalik, loodame hästi aktiivset osavõttu, muuhulgas ka väitlustreenerite ja pedagoogide poolt.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.