Loading Events

Ülevabariigiline kõnevõistlus 2003

16 veebruar 00:00 - 16 veebruar 00:00
Tallinn, Eesti

Viies ülevabariigiline kõnevõistlus, mida korraldab Eesti Väitlusselts, on avatud kõikidele Eesti Vabariigis õppivatele nii eesti kui ka vene õppekeelega õpilastele ja tudengitele. Kõne võib esitada omal valikul kas eesti või vene keeles.

Võistluse temaatika puudutab indentiteeti, kodanikuks olemist, rahvuslust jms. Paremad kõnelejad valitakse välja kahest eelvoorust. Esimeses voorus esitatakse kodus ettevalmistatud kõne teemal “Kodanik olla on uhke ja hea!?” Teise vooru teema kõneleja loosib ning valmistab kõne ette kohapeal. Finaali pääseb kokku 10 paremat, kelle seast valitakse omakorda parimad. Finaalis võisteldakse taas eelnevalt ettevalmistatud kõnega. Täpsema kõnevõistluse süsteemi lugemiseks tutvuge palun Kõnevõistluse reglemendiga.

Kõnevõistlusele saab igast koolist tulla kuni 5 õpilast (ei kehti üliõpilaste kohta). Võib tulla ka rohkem, kuid sel juhul peab nende kool finantseerima sõidu ning toitlustuse.

Toitlustamine

Toitlustamine toimub Pedagoogikaülikooli peamaja kohvikus. Kõikidele õigeaegselt registreerunud osalejatele pakuvad korraldajad praadi ja jooki. Täiendavalt toimub esimese ja teise vooru vahel kohvikus kohvipaus kohtunikele.

On võimalik, et jagame osalejatele ka pisikesi shokolaade, aga kuna lõunasöök algab alles kell 16:00, võib mingit sarnast näksimist ka ise kaasa võtta. Samuti on võimalik seda osta Pedagoogikaülikooli kohvikust.

Sõidupiletite kompensatisoon

Kõikidele osalejatele kompenseeritakse ühe otsa eelmise või sama päeva pileti hind sularahas pileti ettenäitamisel.

Auhinnad

Auhindadeks on kirjastuste ja meie sponsorite poolt välja pandud hinnalised raamatud ja muud meened.

Loodame näha teie aktiivset osalemist!

Peakorraldaja Anu Piirisild vastab kõikidele Teie küsimustele aadressil any@tpu.ee või telefonil 050 45 606.

Toetavad:

Eesti RaadioIntegratsiooni Sihtasutuskirjastus Avita
Mitmekultuuriline Eesti
Õpetajate Leht

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.