Loading Events

Kolmekeelne turniir 2003

2 jaanuar 00:00 - 2 jaanuar 00:00
Tallinn, Eesti

Kolmekeelne turniir toimub käesoleval aastal 1.-2. veebruaril Tallinnas, Pirita Majandusgümnaasiumis aadressil Metsavahi 19 (Viru Väljaku bussipeatusest, buss nr. 1, 1a – Supluse pst peatus, 34, 38 – Pirita kaupluse lähedal).

Võistkondade kohtade arv on piiratud, seega soovitus registreeruda varakult. Iga registreerunud võistkond peab registreerima ka kohtuniku. Registreerumisel palume teatada, mis keeli kohtunik valdab. Osalemine turniiril on tasuta. Ööbimine on kooli ruumides mattidel, tuleks võtta kaasa magamiskotid ja hea tuju. Õpetajatel, kes ei soovi ööbida koolis ning kellel ei ole võimalik korraldada ööbimist Tallinnas, palume sellest eelnevalt teadata korraldajatele. Toitlustamine turniiri jooksul on tasuta. Transpordikulud kompenseeritakse korraldajate poolt, vastavate transpordipiletite alusel pangaülekandega. Eriti on oodatud registreeruma kohtunikud, kellel töökeelteks vähemalt kaks, kui kõik kolm – siis lihtsalt suurepärane 🙂 

Väitlused toimuvad kolmes keeles – eesti, vene ja inglise. Eestikeelsed võistkonnad mängivad omavahel eesti keeles, venekeelsed võistkonnad – vene keeles, kui väitlus toimub eestikeelse ja venekeelse võistkonna vahel, siis võistkonnad valivad ise väitluskeele. Turniiril osalejad peavad valdama/olema võimelised väitlema vähemalt kahes turniiri ametlikus keeles. 

Kohtumiseni Tallinnas, ja loodame näha teie väga aktiivset osalemist turniiril! 

Registreerumist puudutavate küsimuste ja probleemidega pöörduge Jevgeni Kabanovi poole aadressil ut.ee”>eugene

ut.ee või telefonil 055 540 697. 

Peakorraldaja Marianna Drozdova vastab kõikidele teistele küsimustele aadressilut.ee”>mariasha

ut.ee või telefonil 056 569 651.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.