Loading Events

Võsaturniir

4 juuni 00:00 - 4 juuni 00:00
Tartu, Eesti

4. juunil toimub Tartus Toomemäel traditsiooniline Võsaturniir, kus ebamugavate koolilaudade asemel saab istuda rohelisel murul ja nautida päikesepaistet. Tegu on väga vaba turniiriga, mis tähendab, et turniir kujuneb täpselt selliseks, nagu sina selle oma osalemisega muudad. Väidelda võib nii kõigile tuttavat Karl Popperit kui ka Briti parlamentaarset väitlusformaati. Tiimis võivad olla treenerid, väitlejad ja teie sõbrad-tuttavad kõik läbisegi. Tegu on suurepärase võimalusega saada just siit oma esimene väitluskogemus, sest õhkkond on tunduvalt vabam, kui see on meistrikate etappide ajal. Samuti saavad kõik kohtunikud tuletada meelde keskkoolinostalgiat ja väidelda vana head Popperit. Kõik voorud on improvoorud ja teemade valimisele saate ise kohapeal kaasa aidata.

Miks kohale tulla? Tegu on väitlushooaja ametliku lõpetamisega, seega saate te lisaks väitlusrõõmule tunda rõõmu ka järjekordse eduka väitlushooaja lõpust. Järgmine võimalus kõiki väitlejaid koos näha avaneb alles augustis, kui toimub suvekool.

Lisaks väitlusturniirile toimub hiljem Emajõe ääres vabas formaadis piknik.

Palume teil kõigil ennast aegsasti registreerida, sest kes kirjas ei ole, sellele me piknikul süüa ei anna!


Lisainfo: evelinrootsi1992@gmail.com
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.