Loading Events

Rapla Vesiroosi turniir ehk harjutuskohtuturniir 2011

14 mai 00:00 - 15 mai 00:00

Viimane EVSi harjutuskohtu turniir toimus 2005. aastal. Tundub, et on viimane aeg see traditsioon taaselustada. Sellepärast kutsumegi kõiki vilistlasi, tudengiväitlejaid ja keskkooliväitlejaid 14.-15. mail Raplasse, Rapla Vesiroosi Gümnaasiumisse mock-turniirile! Jah, lugesite õigesti – turniir on mõeldud kõikidele vanusegruppidele ning kõikidele leidub tegevus ja meelelahutus. 

Harjutuskohtu formaat eeldab 5-liikmelisi võistkondi, kus on kaks esindajat (olenevalt siis vooru poolest, kas kaks kaitsjat või kaks süüdistajat) ning kolm tunnistajat, kes siis vastavalt vooru poolele esinevad kas kaitse tunnistajatena või süüdistaja tunnistajatena. Formaadi kohta saab täpsemalt lugeda siit; http://debate.ee/materjalid/teooria/harjutuskohus – seal on kõik oluline kirjas. 
Kindlasti võib, lausa soovitame, moodustada segavõistkondi, kuhu kuuluvad nii tudengid kui keskkooliväitlejad. Vilistlased võivad ka väidelda, otse loomulikult, ent teid ootame kindlasti ka kohtunikeks. Osalemisel mingeid piiranguid pole. Kui sa tunned, et tahad väidelda, aga sul ei ole tiimi, siis ära muretse – pane end kodulehel kirja, lihtsalt kommentaari lisa, et sul pole kindlat tiimi. Siis saame ühel hetkel üksikutest huvilistest võistkonnad kokku komplekteerida. Ega selle pärast väitlemata jää. 
Sisulisele väitluspäevale järgneb kindlasti leebem ja silmaringi avardav meelelahutusprogramm, mis läheb üle sisulisest väitluspäevast kindlasti mitte nõrgemaks õhtuseks/öiseks meeleolukaks koosviibimiseks
Turniiri kaasus on üleval siin: 2011 mock case.pdf
Olulised protokollid on kätte saadavad siin: protokollid.pdf
Ja üks osa tõestusmaterjalist siin: kati_märkmik_pdf.pdf
Turniiri peakohtunik on juuratudengite tänavuse karmi mõõduvõtmise, Eesti harjutuskohtu võistluse üks võitjatest, Gea Lepik. Talle sekundeerib asepeakohtunikuna viimase väitlejate harjutuskohtuturniiri üks võitjatest Holger Nõmm
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.