Loading Events

Väitlusseltsi Suveakadeemia 2018

26 juuni 00:00 - 1 juuli 00:00

Akadeemia osalejad näevad täpsemat korraldusinfot (sh bussiajad) SIIN.

Väitlusseltsi Suveakadeemia toimub 2018. aastal enda tavapärases vormis, pakkudes põneva ja hariva programmi ning meeldivad suve nautimise võimalused kõigile alates väitluskogemuseta noortest kuni kõige teenelisemate EVSi vilistlasteni.

Töötubasid viivad teiste seas läbi tänavu ülikooliväitluse maailmameistriks tulnud Vikki Perijainen, mullu Eesti keskkooliväitluse MM-tiimi treeninud Carl-Martin Keerberg, staažikas väitluskohtunik Martin Küüsmaa, Väitlusseltsi tegevjuht Herman Kelomees, Arengukoostöö Ümarlaua juht Sigrid Solnik, hiljuti ETV “Ringvaate” vastutava peatoimetaja ametist lahkunud Kajar Kase, poliitik Jevgeni Ossinovski ja näitleja Rasmus Kaljujärv.


Pakume eraldi programmi kesk- ja põhikooliõpilastele, kellel on väitlusega vähene kokkupuude või kellel pole seda üldse. Suvekakadeemia jooksul saavad algajad põhjalikke teadmisi argumenteerimisest.

Edasijõudnud väitlejad saavad sarnaselt varasematele aastatele osaleda hea kogemusega väliskülalise töötubades, panna end proovile alati kõrgetasemelisel ingliskeelsel BP-turniiril ning võtta osa veel paljudest väitlusega seotud ja mitteseotud tegevustest.

Väitlusseltsi vilistlased, sealhulgas kauem eemal olnud, on vägagi oodatud külastama Suveakadeemiat laupäeval. Vilistlased saavad nautida teineteise seltskonda, soovi korral osaleda alati lõbusal turniiril ReSTART ning õhtul tähistada koos kõigi osalejatega Eesti Väitlusseltsi 24. sünnipäeva.

Suveakadeemia programmis on kõik traditsiooniks saanud osad, sh õhtune meelelahutus koos mõne tuntud telemänguga, grilliõhtu ning lõpupidu, mis saab alates tänavusest aastast olema ka EVSi sünnipäeva tähistamise õhtu. Ka sel korral tulevad töötubasid tegema põnevad ja tuntud inimesed nii Väitlusseltsist kui ka väljastpoolt.

Sel aastal veedame sobiva ilma korral pool päeva ka rannas. Pausid töötubade vahel on pikad ja võimaldavad mängida soovi korral kasvõi mitu korda päevas jalgpalli, korvpalli, võrkpalli või tennist.

Osavõtutasu katab majutuse, toitlustuse ja soovi korral koha tellitud bussis marsruudil Narva-Tallinn-Noarootsi või Tartu-Pärnu-Noarootsi.

Uuenduste esimesel võimalusel kättesaamiseks jälgi FB-sündmust.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.