Loading Events

Eesti meistrivõistlused 2018, II etapp ja finaal

14 aprill 00:00 - 15 aprill 00:00
Tartu, Eesti

Eesti Meistrivõistlused Väitluses tulevad taas, sel korral koguneme Eesti meistri välja selgitamiseks Tartusse.

Tegemist on avatud meistrivõistlustega, seega osalema on oodatud igaüks, kes on nakatunud väitluspisikuga. Pole oluline kui pikk on su varasem väitlus- või kohtunikukarjäär, õpid kesk- või ülikoolis või oled juba kõik koolid ära lõpetanud.

Turniir toimub Briti Parlamentaarses väitlusformaadis. Turniiril on 5 eelvooru, kus kõnede pikkus on kuni 7 minutit ja pärast viit vooru breigivad kahe etapi 8 parimat võistkonda üldarvestuse poolfinaalidesse ja sealt jõuavad 4 parimat ka suurde finaali, mille lõpuks selgitame välja Eesti meistri 2017/2018.

Vastavalt EMV reglemendile on igal turniiril osaleval institutsioonil on kohustus tuua turniirile vähemalt 1 kohtunik ja kui osaleb rohkme kui 1 tiim, siis n-1 kohtunikku (n – tiimide arv). Korraldusmeeskonna nõusolekul võib institutsioonide kohtunikukohustust leevendada.

Turniile ei ole organiseeritud transporti ja majutust ei pakuta, kuid vajadusel võime sind selle leidmisel aidata, selleks kirjuta tartuvaitlus@debate.ee.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.