Loading Events

Suveakadeemia 2024

9 juuli 00:00 - 14 juuli 00:00


 

Nii nagu tali ei jää taeva, ei jää tulemata ka suvi ja Suveakadeemia! Nagu traditsiooniks saanud, tuleb ka sel suvel väitluspere kokku, et üheskoos väidelda, targemaks saada, puhata ja toredate inimestega aega veeta.

Seekordne väitluslaager toimub 9.-14. juulil.

Registreeri end Suveakadeemiasse juba aegsasti! Esimene registreerimine kestab kuni 1. juunini. Seejärel, kui kõik soovijad on end registreerinud, avame teise registreerimise, kus on võimalik valida töötube, toakaaslasi ja muid täpsemaid detaile.

Pane “going” Facebooki üritusele, et olla kursis jooksva infoga!

//

Как зима не задержится, так и пора лета и Летней академии обязательно наступит! По уже сложившейся традиции этим летом команда дебатеров соберется вместе, чтобы дебатировать, учиться, отдыхать и проводить время с замечательными людьми.

В этом году дебатный лагерь пройдет с 9-го по 14-е июля.

Регистрируйтесь на Летнюю академию заранее! Первая регистрация открыта до 1-го июня. После этого, когда все желающие зарегистрируются, мы откроем вторую регистрацию, где вы сможете выбрать тренинги, соседей по комнате и другие детали.

Чтобы быть в курсе последних событий, отметь “going” на мероприятие в Facebook!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.