Loading Events

Eesti Väitlusselts 30

6 juuli 18:00 - 7 juuli 00:00

Väitlusseltsil on käsil 30. tegutsemisaasta ja me kutsume teid kõiki aasta kõige erilisemale sünnipäevapeole!

6. juulil kell 18 Lillepaviljonis algavale pidulikule sündmusele ootame nii Väitlusseltsii liikmeid, vilistlasi kui sõpru. Las see õhtu saab täidetud rõõmsate (taas)kohtumistega nendega, keda näeme tihti ja nendega, keda pole juba väga kaua näinud. Säraval juubelipeol vaatame tagasi Väitlusseltsi tegemistele, ühistele mälestustele ja kõige humoorikamatele seikadele.

30 aastat on ühele vabaühendusele juba väärikas iga. Aastate jooksul on Väitlusselts viinud argumenteerimise ja kriitilise mõtlemise oskuse tuhandete inimesteni ning ellu viidud tegevustele saame juubeliõhtul ka pilgu peale heita. Et meie missiooni arutleva ühiskonna suunas toetada, kutsume teid üles tegema Väitlusseltsile 30. sünnipäeva puhul kingitus püsiannetuse näol. Info leiad www.argument.ee.

Pakume peol süüa ja ka klaase saab kokku lüüa. Riietus on suviselt pidulik. Samuti valmistuge põnevateks ja meeliülendavateks üllatusteks!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.