Loading Events

Suveakadeemia 2016

2 august 00:00 - 7 august 00:00

Suveakadeemia on Väitlusseltsi suurim iga-aastane üritus, mis hõlmab kuut päeva täis väitlust, meelelahutust, suve ja sõpru! Väitlusseltsi Suveakadeemia programm on üles ehitatud põhimõttel, et see pakuks igaühele midagi, seega pole vahet, kas kuuled sõna “väitlus” esimest korda või oled väitlusega tegelenud juba aastakümneid. Väidelda saab nii eesti, vene kui ka inglise keeles ning kindlasti KK ja BP formaatides, samas võib juhtuda, et kohata saab ka AP-d või Popperit. Kindlasti toimub traditsiooniline ReSTART, kus kõik väitlusvanurid saavad väitlusoskustelt tolmu maha pühkida ning taas turniiri hoos ajusid ragistada.

Suveakadeemia eelregistreerimine on pikenenud ning kestab 8. juulini. Seejärel saadetakse paari nädala jooksul kõigile registreerinutele teine registreerimisvorm, kus saab teha valikuid oma sisulise programmi osas ning küsime ka vajalikke korralduslikke detaile. 

Info transpordi, majutuse ja muude korralduslike küsimuste osas ilmub siia lehele jooksvalt! Kõikide küsimuste korral pöörduda aadressile kristin.parts@debate.ee

Kohtumiseni Suveakadeemias!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.