Loading Events

Õppeaasta alguse argumenteerimis- ja väitlusmeetodit tutvustav lühikoolitus

25 august 00:00 - 26 august 00:00
Tartu, Eesti

Eesti Väitlusselts kutsub kõiki põhi- ja keskkooliõpetajaid õppeaasta alguse argumenteerimis- ja väitlusmetoodikat tutvustavale tasuta lühikoolitusele. Üritus keskendub väitlusmetoodika kasutamise võimalustele nii oma klassiruumis kui koolis. Koolitus on mõeldud kõigi ainete õpetajatele. Üritusel tutvustatakse nelja riigi õpetajate koostöös valminud väitlusmeetoodikat sisaldavaid tunnikavasid erinevates ainevaldkonades.

Väitlusmetoodika arendab õpilaste argumenteerimis- ja analüüsioskusi, mis omakorda parandavad õpilaste sooritust riigieksamitel. Väitlemine arendab õpilaste silmaringi, esinemisoskust ning kriitilist mõtlemist, mis on 21. sajandil üha väärtuslikumad oskused.

Kõigi huvilistega on koolitustel võimalik kokku leppida edasine koostöö argumentatsiooni- ja väitlusõppe süvendamise kohta teie koolis.

Koolitusi viib läbi Siim Ruul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi ning Pärnu Koidula Gümnaasiumi ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja. kes on kogemustega argumenteerimiskoolitaja ning väitlusõpetaja.

Koolitused toimuvad:

25. augustil Tartus, Domus Dorpatensis (Raekoja plats 1 / Ülikooli 7) seminariruumis

26. augustil Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus, SpeakSmart OÜ koolitusruumis (Telliskivi 60A, A3 hoone (hoovipoolne sissepääs), 4. korrus)

Koolitus on tasuta. Palume registreerida siin kuni 21. augustini. Lisaküsimuste korral palume pöörduda aadressile kristin.parts@debate.ee.Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.