Loading Events

Sütevaka improturniir – EV100

10 märts 00:00 - 10 märts 00:00

Wikipedia andmetel on Pärnu 27,5 korda suurem väitluslinn kui Tartu*, sestap on ka paslik, et Eesti sajandaks juubeliaastaks tuleb väitlus koju – Eesti demokraatia sünnikohta – Pärnusse!

10. märtsil 2018, kõigest mõned päevad peale EV100 pidustusi on kõigil kesk- ja põhikooliväitlejatel võimalus tulla Pärnusse Sütevaka Humanitaargümnaasiumisse uuele ja täiesti originaalsele väitlusvõistlusele – improturniirile. Midagi sellist pole varem mitte kuskil tehtud!**

Sütevaka Väitlusklubil on rõõm teatada, et sel korral ei pea väitlejad kannatama Peakohtunike koja täitmata unistuste ja komplekside all ning väitlusteemad saavad kõik võistlejad ise välja valida.*** Ühepäevasel võistlusel on kolm vooru ja finaal. Väitlus käib KK-formaadis ja sobib ideaalselt KEMV III etapi treeningturniiriks.

Turniiri nimisponsor Sütevaka Humanitaargümnaasium on lubanud võitjatele paremaid auhindu kui keska meistrivõistlustel.**** Toitlustust pakub Eesti parim pitsarestoran ja maailmakuulus Steffani pizza. Turniiri kajastab ametliku meediapartnerina Debate24 (www.debate24.org). Otse loomulikult paneb õla alla Eesti Väiklusselts.

Transpordi info:

TALLINNA BUSS väljub 8.00 Balti jaama Nunne tänava parklast. Bussionu on Heiki Viisimaa (58355559)

TARTU BUSS väljub 7.15 Vanemuise teatri alumisest parklast. Bussionu on Lauri Leas (56241362)

* Pärnu pindala 859 km2, Tartu pindala 38,86 km2, Wikipedia
** Noh, vb kuskil on, aga Poska kopeeris selle idee Waldorfkoolilt, kes improturniiridega alustas
*** Peakohtunike koda (v noh tegelt need, kes kohtunikest kohale tulevad) valib teemad ja väitlejad imiteerivad demokraatiat nende üle hääletades
**** See pole tegelt kuigi raske!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.