Loading Events

START 2010 (Tartu)

30 oktoober 00:00 - 30 oktoober 00:00
Tartu, Eesti

Teema: “Kodakondsuseta alalistele elanikele EV kodakondsuse andmine ilma lisanõueteta on põhjendatud”

Peakohtunik: Age TomsonSTART ehk Suur Turniir Algajatele Retoorikaga Tegelejatele on mõeldud väitlejatele, kes varem ühelgi STARTil või meistrivõistluste etapil osalenud ei ole (suvekoolis osalenud võivad START-le tulla). Samuti võivad osaleda võistkonnad, kus kõik liikmed on 8. klassi õpilased või nooremad olenemata oma varasemast väitluskogemusest. 


Tahame STARTe kindlasti kasutada ka uute koolide ja õpetajate liikumisse toomiseks. Selleks oleme välja töötanud materjali algajatele õpilastele ja treeneritele, mida kõik huvilised võivad alla laadida siit: www.debate.ee/download/2009uued/Popperi_tutvustus.doc. Kuna alates eelmisest õppeaastast on meil Popperi formaadile varasemast pisut erinev lähenemine, siis tasuks vaadata ka kokkuvõtlikku dokumenti sellest, miks ja millised muudatused sisse viidud on: www.debate.ee/download/2009uued/Popperi_muudatused.doc

Kui te teate koole, õpetajaid või lihtsalt hakkajaid õpilasi, kes on tahtnud väitlemisega alustada, aga ei ole osanud kusagilt alustada, siis andke neile kindlasti nendest turniiridest-materjalidest teada.

Nagu ikka on kõik treenerid, kogenud keskkooliväitlejad ja vilistlased väga oodatud turniiridele kohtunikeks.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.