Loading Events

BP algajate turniir

23 oktoober 00:00 - 23 oktoober 00:00
Tartu, Eesti

Turniir on eestikeelne, ühepäevane ning koosneb neljast voorust ja finaalist. Teemad teatatakse kohapeal 15 minutit enne iga vooru algust. Eelvoorude kõned on 5-minutilised ning finaali kõned 7-minutilised.

Peakohtunik:
Uve Poom. 


Võistkonnad: Ideaalis koosnevad kõik võistkonnad ühest algajast ja ühest edasijõudnud väitlejast. Juhul kui algajaid on rohkem kui edasijõudnuid, koosnevad osad võistkonnad kahest väitlejast, keda võiks nimetada vahepealseteks. (Ehk siis ilmselt need, kes on edasijõudnud muudes väitlusformaatides peale BP). Üritame tagada võimalikult ausa võistluse.

Registreerumine: 
*Kui sa pole endale ise veel võistkonnakaaslast leidnud: registreeri end ikkagi. Võistkonna lahtrisse kirjuta, kas sa oled enda arvates algaja, vahepealne või edasijõudnu. Siis me aitame su kellegagi kokku.
*Kui sa oled endale kellegi leinud: kui te olete selgelt edasijõudnu-algaja, siis lihtsalt registeerige ära. Kui teil on midagi vahepealset, siis registreerige ka end ära, aga tehke selle kohta mingi vastav märge. Ja olge valmis, et võib-olla tekib vajadus midagi muuta.

Osavõtumaks: võib tasuda ka kohapeal sularahas.

Info:
Elise ja Viktor Nikonov
ev.nikonov@gmail.com
55619149
Turniiri Facebooki lehekülg: http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=142660482444969

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.