Loading Events

Kohtunike koolitus

12 veebruar 00:00 - 12 veebruar 00:00
Tartu, Eesti

See on mõeldud SULLE, kui sa oled:
a) noor ja teed esimesi samme oma kohtunikukarjääris, sest ettevõtmise esimene osa on pühendatud just baasteadmiste saamisele kohtunikutöö kohta – mida hinnata, kuidas hinnata ja kuidas oma otsus pärast väitlejatele edasi anda. 
või siis
b) kogenud kohtunik, kes kuulnud paljusid väitluseid paljudel turniiridel, sest ettevõtmise teist osa ei saakski nimetada päris “koolituseks”, pigem oleks tegemist mõttetalgutega. Arutame popperiväitluste hindamisega seotud probleemide üle, mõtleme välja, milline siis on 22-punkti-kõne ja milline on 27-punkti-kõne ja saame üksteise kogemustest üht-teist kasulikku kõrva taha panna. Võimalus rääkida välja kõik oma mured, tähelepanekud ja ettepanekud kohtunikutöö kohta. 


(Osalemise eelduseks on see, et inimene pole enam tegev keskkooliväitleja)
Ja väga ootame kõiki neid väitlejaid, kel keskkool selja taga, aga kes pole millegipärast seni (veel) turniiridele kohtunikuks tulnud. Hea võimalus teha meeldejääv comeback keskaväitluse maailma 😉

Registreerumisel palun kirjutage märkuste lahtrisse, kas tulete kella 11st või 13st

Kõikide küsimuste ja sisu kohta käivate ettepanekute osas helistage-kirjutage Sigridile (sigrid.solnik@debate.ee; 52 34 104)
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.