Loading Events

Keskkoolide Eesti Meistrivõistluste II etapp 2010/2011

19 veebruar 00:00 - 20 veebruar 00:00
Viljandi, Eesti
Etapi peakohtunik on Siim Ruul
Kui teil on registreerimisega või kohale jõudmisega seoses mingi probleem, siis palun kirjutage karolin.anna@gmail.com. 

PALUN VÕTKE VAHETUSJALANÕUD KAASA! – PORISTE SAABASTEGA KOOLIMAJJA SISSE EI SAA! (Jah, me kontrollime, et keegi ei jätaks endast poriseid jalajälgi maha). 

Üldinfo:

Keskkoolide Eesti Meistrivõistluste II etapp on improetapp. See tähendab seda, et kõik voorud, poolfinaal ja finaal on erinevatel päevakajalistel teemadel. Teema ettevalmistamiseks on võistkondadel I, II ja III vooru eel aega 1 tund, IV vooru, poolfinaali ja finaali eel 45 minutit. 

Kuna teema ettevalmistamiseks koha peal ei ole lubatud kasutada treenerite abi ega Internetti (raamatuid see-eest võib), soovitan kõikidel väitlejatel hoida silm peal uudistel ning viia end kurssi oluliste ühiskondlike probleemidega (isegi kui neist pidevalt ajalehes ei kirjutata). Peakohtunike koda valib teemad välja vahetult enne etappi ning lähtub just päevakajalisuse ja olulisuse kriteeriumitest.
Meistrivõistluste etappide reglement, kus on kirjas, mille järgi turniiridirektor voorudesse võistkondi kokku paneb, millistel alustel meistrivõistluste finaali pääsevad võistkonnad selguvad jpm kasulikku ning valgustavat, asub siin: KKEMV etappide reglement.pdf
Majutus & transport:

Ööbimine toimub koolimajas, seega palun igaühel võtta kaasa magamiskott ja magamisalus (+ muud mugavaks ööbimiseks vajalikud asjad).
Tartu buss: väljub laupäeva, 19. veebruari hommikul Vanemuise alumisest parklast kell 8.20. Bussitädi on Sille – seega kui teil on laupäeva hommikul mingi bussiga seotud mure, siis palun helistage talle, tel: 58046074
Pärnu buss: väljub laupäeva, 19. veebruari hommikul Endla eest parklast kell 8.50. Bussiga seotud murede puhul pöörduge Siim Ruuli (566 2539) või Inga (5051223) poole.  
Bussid on tasuta.
Tallinna rong: väljub laupäeva, 19. veebruari hommikul Balti jaamast kell 7.49. Kõik väitlejad ja treenerid-kohtunikud kogunevad kell 7.35 perrooni otsas ja lähevad kõik ühte vagunisse. Süsteem ei ole kollektiivsusele kalduv mitte sellepärast, et teid väikeste lastena võtaksin, vaid sellepärast, et kõik need väitlejad, kes on osa ühest suurest väitlejate grupist ühes vagunis, saavad rongis tasuta sõita. Kõik teised, kes kuhugi mujale vagunisse lähevad ja seepärast pileti ostma peavad, on natuke ise süüdi ja nende piletit ei kompenseerita. Viljandi rongijaamast koolimajja ja pühapäeval koolimajast rongijaama viib tallinlasi Tartu buss, seega pole vaja karta kompsudega kõndimist.
Rapla rong: Raplast sõidab läbi see sama Tallinna rong, peatus Raplas kell 8.46. Kes Raplast tulevad, palun otsige rongis väitlejad üles!
Rongisõidu üle valvab Silver Suun (51965713)
Kohutavalt oluline lisainfo:
Kuna Eesti on teatavasti tegija talispordiriik, siis ei saa üldrahvalikust armastusest lume vastu üle ega ümber ka EVS. Seepärast palun kõigil kaasa võtta kelk (ja selle erinevad, ent siiski ohutud alternatiivid) ning kelgumäeriided (suusapüksid, eks)! Õhtusest üritusest viilimine on kõikidele osalejatele vastunäidustatud 😉
Seda enam, et seda enneolematut lumeprogrammi viivad läbi heade ettevõtmiste etalon Siim Ruul ning vabariigi kaitsmise kõrval väitlejate heaolu eest hoolitsev Mirko Kikkamägi. (Siim juba meisterdab kodus auhindu parimatele kelgutajatele!)
Küsimuste korral: kuulab ja aitab väitlusjuht Sigrid (sigrid.solnik@debate.ee; 52 34 104)
*Osavõtutasu suurenemises ei tasu süüdistada eurot 😉 
7 € on täpselt see summa kui palju lähevad maksma kaks lõunasööki, õhtusöök ja hommikusöök. Selleks, et saaksime turniiri korraldada, peab osalejate omafinantseering katma nende toitlustuskulud. Ent kindlasti ei soovi me, et kellelgi jääks osavõtutasu tõttu turniirile tulemata. Seega – kui kellelgi on probleeme või muresid seoses osavõtutasuga, siis palun andke sellest aegsasti (st. ENNE turniiri) teada!
NB! Kõik väitlejad on enne etappi kohustatud selgeks tegema/välja uurima, kas
a) nende kool on teinud ettemakse
b) nende kool maksab hiljem, seega tuleb koolile saata arve
c) nad maksavad ise koha peal
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.