Loading Events

English College Open 2014

25 jaanuar 00:00 - 26 jaanuar 00:00
Tallinn, Eesti

 Ettevalmistatud teema: THBT governments should systematically use implications of “behavioural economics” for nudging citizens towards socially desirable choices. 

 Teemamapp on saadaval siin.

 Selleaastase ECO peakohtunik on Kaspar Kelder, kes on juba mitmendat aastat MM-tiimi peatreener ning üks parimaid BP väitlejaid Baltikumis. Turniir toimub Tallinna Inglise Kolledžis. Turniir sisaldab 5 vooru: 3 vooru ettevalmistatud teemaga ning 2 vooru impro teemaga. Turniir toimub inglise keeles. 

 
 Registreerimine: Väitlejaks saab registreerida leheküljel: https://docs.google.com/forms/d/1uYi72G6WZziXR_pfrJRtYfRrlpeXIC2SI5YiIbw7RxY/viewform Kohtunikuks saab registreerida leheküljel: https://docs.google.com/forms/d/1yizehh2A61JUP4r8oLlx0zQ7buNTZ2LIzlcOi6Kh9k8/viewform 
 Registreerimise tähtajaks on juba 20. jaanuar 
 
 Ööbimine ning toilustus: Kuna turniir on kahepäevane, siis on osalejatel võimalus ööbida koolis. Kaasa tuleks võtta magamiskott ja magamisalus. Osalustasu sisaldab kõiki toidukordi kahe päeva jooksul ning ööbimist. Osalustasu on 10 eurot. Õhtul saab ka sotsialiseeruda koolis toimuval peol, kus pakume natuke toidupoolist ja võimalust teiste väitlejatega tutvuda. 
Ajakava valmib paari päeva jooksul. 
 
Lisainfoks 
 Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/273577132790724/ või kontakteeruge turniiri peakorraldajatega:  
 Deivi Õis: deivi6is@gmail.com Piret Bossack: piret.bossack@tik.edu.ee 
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.