Loading Events

BP algajate turniir 2013

23 november 00:00 - 23 november 00:00
Tartu, Eesti

Lisainfo:
Turniir on eestikeelne, ühepäevane ning koosneb neljast voorust ja finaalist. Teemad teatatakse kohapeal 15 minutit enne iga vooru algust. Eelvoorude kõned on 5-minutilised ning finaali kõned 7-minutilised.

Peakohtunik: Kristin Parts
Turniiridirektor: Kai Klandorf 

Võistkonnad: Ideaalis koosnevad kõik võistkonnad ühest algajast ja ühest edasijõudnud väitlejast. Juhul kui algajaid on rohkem kui edasijõudnuid, koosnevad osad võistkonnad kahest väitlejast, keda võiks nimetada vahepealseteks. Üritame tagada võimalikult ausa võistluse.

Registreerumine: 

 * Kui sa pole endale ise veel võistkonnakaaslast leidnud: registreeri end ikkagi. Võistkonna lahtrisse kirjuta, kas sa oled enda arvates algaja, vahepealne või edasijõudnu. Siis me aitame sul võistkonna kaaslase leida. 
 * Kui sa oled endale kellegi leidnud: kui te olete selgelt edasijõudnu-algaja, siis lihtsalt registeerige ära. Kui teil on midagi vahepealset, siis registreerige ka end ära, aga tehke selle kohta mingi vastav märge. Ja olge valmis, et võib-olla tekib vajadus midagi muuta.

Osavõtumaks: võib tasuda ka kohapeal sularahas.

Lisainfo:

Sander Gansen
tel: +372 56218861
e-mail: tartuvaitlus@debate.ee

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.