Loading Events

Uute popperikohtunike koolitus 2012

21 oktoober 00:00 - 21 oktoober 00:00
Tartu, Eesti

Uus väitlushooaeg vajab uusi staarväitluskohtunikke. Selleks, et olla keskkooli meistrikatel igati armastatud ja pädev kohtunik, on igaühel, kes pole kunagi suurel turniiril kohtunik olnud või kes tunneb end kohtunikuna veidi ebakindlalt, kasulik ja vajalik läbida algajate popperikohtunike koolitus. 

Koolitusel räägitakse ja praktiseeritakse järgmistel teemadel: 
  • Kohtuniku roll
  • Kohtunikutöö tehnilised oskused
  • Väitluse hindamise filosoofia ja metoodika
  • Õpetliku tagasiside andmine
  • Kohtunikutöö eetika
Koolitajateks on Viktor Nikonov, kes on juhtinud Tallinna Keskkoolide Väitlusklubi ja treeninud viimast IDEAl hiilgavaid tulemusi saavutanud Eesti esinduskoondist; Margo Loor, kes vabal ajal juhib Väitlusseltsi, muul ajal koolitab ja õpetab igas eas väitlushuvilisi Eestis ja piiri taga; Siim Vahtrus, kelleta ei mööda ükski KKEMV turniir ja kes sellest sügisest juhib EVSi peakohtunike koda. 
Sellist võimalust ei tasu maha magada – tulge koolitusele, pärast on hea novembri alguses START turniiridel kohtunikuna kätt harjutada ja seejärel novembri lõpus KKEMV I etapil väitlejate lemmikkohtunikuks saada! 🙂
Lisainfo Sigridilt (sigrid.solnik@debate.ee, 5234104)
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.