Loading Events

Tudengite meistrivõistlused 2004

28 märts 00:00 - 28 märts 00:00
Tartu, Eesti

Nagu kõik eeldatavasti juba teavad on parlamentaarses väitluseskasutatavad kolme eri liiki teemad- kinnised (tuleb rääkida täpselt antudteemal), poolkinnised (tuleb rääkida ette antud valdkonnast) ja avatudteemad (võib anda fantaasiale vaba voli peateema raames).

Toimub neli eelvooru, veerandfinaal, poolfinaal ja grande finale.Eelvoorudes on kaks poolkinnist teemat, üks avatud teema ja üks kinnineteema. Pooled eelvooru teemadest on Eesti temaatiga, pooledrahvusvahelised. Kõik teemad on kindlasti käsitletud ka eestiajaakirjanduse poolt, nii et teema mitte tundmisel ei tohiks ollapõhjenduseks, et selle kohta pole olnud võimalik materjale leida.

Kel Taaralinnas majutust ei ole. Teie ööbimine toimubkõva koolipõranda asemel Tartu klubiliikmete sõbralikes kodudes. Agavõtke siiski kaasa magamiskotid ja muud soovitavad magamistarbed, kõigileei pruugi kohti jätkuda.

Avalikkuse soovil on laupäevaõhtuse ürituse põhilokaaliksilmselt Pepleri tänava ühika saun (saunapelgurid ärgu kartku, seal on kasuur ja mugav eesruum maki ja kaminaga). Nii et soovijatel palume kaasavõtta pesemisatribuutika.

Registreerunud võistkonnad:
Kaarel Oja – Uku Uusberg
Karmen Viikmaa – Aare Pere
Anton Sigal – Jaana Penne
Liina Naaber – Gerli Kilusk
Eva Klaas – Ilmar Pajumägi
Rainer Küngas – Martti Kass
Andreas Kaju – Käsper Kivisoo
Heleri Saarik – Heidi Mallene
Maarja Teder – Pille Heido
Eveli Lume – Mailis Hudilainen
Raiko Uri – Madis Kase
Andero Uusberg – Kajar Kase
Marko Palo – Sven Sapelson
Mai-Liis Raud – Maia-Liisa Villig

Üritust toetab:

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.