Loading Events

TPL improturniir 2023

12 märts 00:00 - 12 märts 00:00


Kas väitlus tundub vahel sinu jaoks liiga pingeline? Kas teemad on natuke liiga igavad ja kaasuse preppimine võtab liiga kaua aega ja vaeva? Oled koolipõrandal magamisest väsinud? Leiad, et väitlusturniir võiks toimuda ilma, et kohale saamiseks peaks laevaga sõitma?

Su mured on lahendatud! 12. märtsil ootab sind vabas õhkkonnas toimuv TPL improturniir. Improturniiride traditsioon võis alata Tartus ja kolida Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamiseks Pärnusse, kuid kõige paremat kvaliteeti pakub siiski Tallinn!

Turniir on ühepäevane ja kõik voorud on improvoorud ehk midagi ette valmistama ei pea – enne igat vooru on kaasuse tegemiseks 45 minutit. Formaat on tavaline KK-formaat. Mäng ei käi mõisa peale: ülikoolikohti ei jagata ja teemade valimisel saavad osalejad ise käe külge panna! Väitluse kvaliteet tuleb siiski nauditavalt kõrge, sest osalema on oodatud kõik Eesti keskkooliväitlejad ja parimad kohtunikud.

Osalejate arv on piiratud, registreerimine toimub “kes ees, see mees” põhimõttel.
Tallinna Prantsuse Lütseum asub Tallinna kesklinnas. Ühistranspordiga saab turniiri algusajaks samal päeval kohale pea igast Eesti nurgast (sorry, Ruhnu väitlejad, te peate tõesti varem liikuma hakkama).

PS. Kui vastasid kõigile ülalolevatele küsimustele “ei”, siis võta seda turniiri kui suurepärast võimalust harjutada III etapiks.

Maksimaalne tiimide arv: 20

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.