Loading Events

Tallinna START 2015

1 november 00:00 - 1 november 00:00
Tallinn, Eesti
Информацию для русскоязычных участников читайте ниже.
START ehk Suur Turniir Algajatele Retoorikaga Tegelejatele on mõeldud väitlejatele, kes varem ühelgi STARTil, keskkoolide Eesti meistrivõistluste etapil või põhikoolide meistrivõistlustel osalenud ei ole. Väitlejad, kes on osalenud Suvekoolis/Suveakadeemias ja väikestel kohalikel turniiridel (sellised, mida ei korralda otseselt EVS, vaid kohalikud väitlusaktivistid), võivad ka STARTist osa võtta. 
Samuti on väga oodatud kõik Noorte Argumenteerimiskoolist osavõtnud noored!
START turniirid toimuvad sel aastal teemal:  
 
Riikides, kus vaktsineerimine ei ole kohustuslik, ei annaks riik sotsiaalseid hüvesid neile, kes ei vaktsineeri oma lapsi 
Teemamapp on leitav siit.
Turniiri peakohtunik on Martin Küüsmaa
Turniiridirektor on Siim Ruul

Palun võta kaasa vahetusjalatsid!


СТАРТ – это турнир по дебатам, предназначенный для учеников основных школ и гимназий, начинающих заниматься дебатами. Участвовать в турнире могут ученики с опытом в дебатах менее одного года. Тема турнира в этом году звучит следующим образом:

Эта Палата не будет предоставлять социальные льготы тем, кто не вакцинирует своих детей, в странах, где вакцинация ребёнка не обязательна

Турнир проходит в Школьном формате дебатов, размер команды – 3 человека.

Команды, желающие играть на турнире на русском языке, просим вписать “русский язык” в строчку Märkmed (во вкладке Registreeru на данной странице).
Турнир проходит в Школьном формате дебатов, размер команды – 3 человека.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.