Loading Events

Tallinna pargiturniir

9 juuni 00:00 - 9 juuni 00:00
Tallinn, Eesti
Kuigi ametlik väitlushooaeg nii keskkoolide meistrikate tasemel kui ka keskkoolide klubide mõttes vaikselt kokku tõmmatud, ei tohiks suur suvi ja väitluslõbu teineteist välistada. Seda enam, et 
a) Tallinnas pole ammu olnud ühtegi turniiri, kus saaks osaleda kõik väitlejaid
b) Tallinnas pole kunagi olnud ühtegi vabaõhuturniiri
c) See aasta toimus ainult 1 pisike improturniir (Poska turniir Tartus)
Seega ootame kõiki väitlejaid, vahet pole, kas sa oled algaja või rohkem kogenud, turniirikogemusega või mitte kunagi mitte ühelgi turniiril käinud, põhikool, keskkool või tudeng, 9. juunil Kadrioru parki Tallinna pargiturniirile.

Kogunemine toimub Luigetiigi ääres.

Kõik voorud on improvoorud. Kõik teemad on lihtsad ja lõbusad. Turniiril saab rohkesti väitluslusti ja võit ei ole kindlasti kõige olulisem. Erinevalt tavalisest improturniirist on kõikidel võistkondadel õigus kasutada ettevalmistusaja jooksul treeneri või õpetaja abi. Ning muidugi tagasiside! Kohtunikel on tagasiside jaoks rohkelt aega ja teil kõigil võimalus saada veel paremateks väitlejateks. Sest suvi ei tähenda ju seda, et väitlusoskused peaksid meelest ära minema 🙂
Kui sa ei saa tervet võistkonda kokku, aga tulla ja väidelda tahaksid, siis see pole probleem – pane end kirja ja tule kohale. Eks siis vaatame, kuidas saab. Saab aga kindlasti. 
Põhimõtteliselt ongi turniiril kahte sorti võistkondasid: 
a) need, kellel on kindel tiim ja kes tahavad koos väidelda ja panevad end koos kirja
b) need, kellel pole kindlat tiimi, neist teeme koha peal võistkonnad, kusjuures tudengid saavad ka sellistes võistkondades olla ja väidelda.
Millal sa viimati õues väitlesid?


Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.