Loading Events

Suvekool 2008

22 august 00:00 - 22 august 00:00
Läänemaa, Eesti

Dokumendi suvelaagri eeskirjadega leiate SIIT. Täisealised allkirjastavad selle ise, alaealistel peab seda tegema üks vanematest.

Bussiinfo

Tallinna buss sõidab laagrisse 18. augustil kell 11.00 Balti jaama parklast. Kontaktisikuks on Liis Remmel 534 97 097.

Tartu buss väljub 18. augustil kell 8.00 Vanemuise alumisest parklast. Kontaktisikuks on Kerttu Mäger 56 98 22 08.

Pärnu buss suvelaagrisse väljub 18. augustil kell 10.00 spordikoolijuurest, Pühavaimu 19. Pärnu bussiga tulijad kontakteeruge Heidi Taalaga (509 22 31)

VILJANDI, PAIDE JA RAPLA VÄITLEJED TULEVAD LAAGRISSE TARTU BUSSIGA! Viljandi väitlejad tulevad hommikul Tartusse, buss peatud Paide bussijaamas umbes kell 9.30 ja Rapla bussijaamas umbes kell 10.30.

Bussid sõidavad laagrist tagasi 22. augustil kell 15.00.

UUS INFO SUVEKOOLI OSAVÕTUMAKSU TASUMISE KOHTA!Suvekooli osavõtumaks 500 EEK tuleks tasuda ülekandega EVS-i arvele 15. augustiks, mil on viimane päev suvekooli registreeruda. Kui te teete ülekande hiljem kui 15. augustil, siis võtke suvekooli kaasa välja prinditud maksekinnitus. Kui teil on osavõtumaksu kohta vaja arvet, siis pöörduge Kerttu (kerttu.mager@debate.ee) või Birgiti (birgit.rootsi@debate.ee)poole. Sularahas maksmist aktsepteerime ainult erandjuhtudel, seega tehke kindlasti ülekanne. Kui teil ei ole võimalik osavõtumaksu tasuda, siis pöörduge Katrin Viru poole (viru@debate.ee) osavõtumaksust vabastuse taotlemiseks.

Selle aasta suvekool (see on siis see aasta kõige suurem ja olulisem üritus) toimub 18.-22. augustini Roosta puhkekeskuses. Kokku ootame osalema 170 väitlejat-treenerit-pedagoogi

Suvekooli registreerumine on juba avatud. Meie kohtade arv on piiratud, nii et kiirustage! Kui registreerub rohkem osalejaid, eelistame neid, kes saavad kohal viibida täisaja.

Suvekoolis on kolm programmi:

Algajad väitlejadAlgajate väitlejate programmis tutvutakse väitluse algtõdedega, õpitakse Karl Popperi väitlusformaati ning peetakse osalejate esimene väitlusturniir. Programm on mõelnud kesk- ja põhikooliväitlejatele, kes varem pole üldse väitlusega kokku puutunud või on väidelnud väga lühikest aega. Samuti saavad programmis osaleda uued väitluspedagoogid.

Kogemusega väitlejadKogemustega väitlejad tegelevad oma programmis parlamentaarse väitlusega tutvumisega ning selle harjutamisega. Parlamentaarses väitluses on erinevalt Karl Popperi väitlusest olulised laiad üldteadmised ning kiire reageerimisoskus. Samas on turniiri teemadel ette valmistatud ka teemamapid, mis peaksid tundmatutest asjadest rääkimist pisut lihtsamaks tegema. Programm on mõeldud väitlusega juba aasta või kauem tegelenud keskkooliõpilastele ja tudengitele.

TreeneridTreenerite programm koosneb peamiselt kahe eelmise programmi osalejate treenimisest. Lisaks peetakse treeneritele omavaheline turniir.

Laagri osavõtumaks on 500 krooni, selle eest saab viis päeva süüa, ööbimise ja kogu programmi kaasa teha. Üksikpäeva hind on 200 krooni. Kogu programmi aja kohalviibivatele treeneritele on suvekool tasuta.

Laagrisse minek ja sealt tulek toimub bussidega, mis väljuvad Tallinnast, kohale võib tulla ka oma transpordiga. Busside väljumis- ja päralejõudmisajad täpsustame juulikuu jooksul.

Suvekool toimub Haridus- ja Teadusministeeriumi, Hasrtmängumaksu Nõukogu, Euroopa Parlamendi projekti “Youth Debates in Baltic States” ja Avatud Eesti Fondi ja Riigikanselei ühisprojekti “Väitlus kui kultuuridevaheline dialoog toel. Väitlemiseni!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.