Loading Events

Suveajale ülemineku turniir

28 märts 00:00 - 28 märts 00:00
Tartu, Eesti

Suveajale ülemineku turniir 2009:

…on jätk 2004. aastal Jõuluturniiriga alanud traditsioonile, millele järgnesid Jõuluturniir 2005 ja Iseseisvusturniir 2007 (mõned nostalgilis-kummalised pildid esimesest Jõuluturniirist: http://web.zone.ee/jouluturniir/, 2005. aasta Jõuluturniiri pildid galeriis)

– on suur rõõm kõikidele improvoorude sõpradele, sest tegemist on improturniiriga (ammusel aastal 2004 veel improetappi meistrivõistluste kavas ei olnud)

– on sel aastal korraldatud spetsiaalselt selleks, et enne Eesti meistivõistluste III etappi saada kogemus plaaniga Popperi väitluses – suveajale ülemineku turniir on plaaniga Popperi formaadis improturniir. Seega on see eelkõige hea võimalus algajatele selle formaadiga rohkem tuttavaks saada.

-on meistrivõistluste sarja mitte kuuluv ja seega ehk pingevabam ja sõbralik üritus, kus kõik on tublid ja saavad teise koha (peale võitjate)

– on ainus soovitava riietusstiiliga väitlusturniir Eestis. Kui 2007. aasta Iseseisvusturniir oli kantud 1980ndate lõpus ja laulva revolutsiooni ajast (usinalt stiili järginud kohtunike pildid püsivad ilmselt veel mõnda aega salastatuna, vältimaks võimalikku autoriteedi kahanemist). Suveajale ülemineku turniir on, nagu nimigi ütleb, pühendatud kella keeramisele 28. märtsi öösel vastu 29. märtsi ning seetõttu kannab endas suve temaatikat. Seega, kõik väitlejad ja kohtunikud, plätud, päikeseprillid, ujumismütsid, lestad jms võiks mitte olla koju ununenud.

-on ühepäevane turniir, kolme eelvooru, finaali ja sellele järgneva õhtuse meelelahutusprogrammiga, mida kindlasti ei tasu maha magada ja mille kohta ilmub peatselt ka lisainfo. Kõigil on võimalus koolis ööbida ja ühiselt kella edasi keerata.

Lisaks:

Osavõtumaks inimese kohta on 100 krooni, mis sisaldab lõuna- ja õhtusööki, kohvi-teed hommikul ärgates ja seda, et saame koolimaja kasutada.Kuna turniiri eelarve sõltub täielikult osavõtumaksude laekumisest, siis selleks, et saaksime täpset arvestust pidada, on registreerumise kinnituseks osavõtumaksu tasumine. Seega loeme turniiril osalevateks võistkonnad, kes lisaks kodulehel registreerumisele on tasunud osavõtumaksu hiljemalt 20. märtsiks(EVSi arveldusarvele 221010707156) NB! Võistkondadel, kelle eest tasub kool arvega, palume see kindlasti registreerudes kommentaaride lahtrisse ära märkida. Sellisel juhul saadab EVS koolile enne turniiri arve. Pärast 20. märtsi oma mitteosalemisest teatajatele osavõtumaksu ei tagastata.

Osalejate arvust

Waldorfgümnaasiumi maja ei ole kahjuks väga suur, mistõttu saab turniiril osaleda (ilma duširuume väitluseks kasutamata) maksimaalselt 20 võistkonda ehk 20 esimesena registreerunud võistkonda, kui peaks tekkima üleregistreerumise olukord.

Kõigi küsimustega pöörduge Inga poole telefonitsi 505 1223 või meilitsi ijajott@gmail.com.

Kohtumiseni talveaja viimasel päeval!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.