Loading Events

Sütevaka-Swedbanki väitlusturniir

13 märts 00:00 - 13 märts 00:00
Pärnu, Eesti

Pühapäeval, 13. märtsil toimub Pärnus Sütevaka Humanitaargümnaasiumis juba üheksandat korda Sütevaka-Swedbanki väitlusturniir. Kui varasematel aastatel on turniir olnud avatud vaid Pärnu ning Pärnumaa väitlejatele, siis sellel aastal ootame turniirile ka Saare-, Hiiu- ja Raplamaa väitlejaid. Turniir on mõeldud juba Eesti tasandil karastunud kui ka alles esimesi võistlusi tegevatele põhi- ja keskkooliväitlejatele.
Väitlusturniir toimub ühepäevasena, kus väideldakse etteantud teemal kolm vooru ja finaal. Kõik väitlused toimuvad Karl Popperi formaadis. 
Turniiri teemaks on: “Riik peaks oluliselt muutma kultuuri rahastamise põhimõtteid”. Turniiri peakohtunikuks on Eesti Väitlusseltsi Peakohtunike Koja juht ning Sütevaka-Swedbanki turniiri mitmekordne võitja Age Tomson

Sütevaka-Swedbanki väitlusturniir on ainus turniir Eestis, kus lisaks au ja kuulsuse kogumisele on edukatel võistkondadel ka võimalus koju minna pisut rikkamana.
Turniiri võitjavõistkond saab auhinnaks 3000 krooni puhtalt kätte (arvele tuleb see summa muidugi eurodes)  =P ja turniiril teiseks jäänud võistkonda premeeritakse 1500 krooniga. Lisaks jagub erinevaid auhindu nii parimatele kõnelejatele kui ka suurimatele üllatajatele. Traditsiooniks on saanud ka ühine kringlisöömine turniiri lõpetamisel.

Turniiril osalemine on kõigile huvilistele prii.

Turniirile registreerimine toimub Eesti Väitlusseltsi kodulehel või e-aadressil siimruul@gmail.com ja on avatud kuni 4. märtsini, kuid turniiri korraldajad oleksid väga tänulikud, kui kindlad huvilised oma tulekust juba varakult teada annaksid. =)

Kaugemalt tulevatele väitlejatele, kel on keeruline pühapäeva õhtul koju tagasi sõita, saame pakkuda sooja ja südamlikku kodumajutust.  =)

Kõigi korralduslike (lisa)küsimuste või probleemidega kirjutage Siim Ruulile (siimruul@gmail.com)

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.