Loading Events

Sütevaka improturniir

9 märts 00:00 - 9 märts 00:00

Sa mõtlesid, et kas see kunagi enam kordub. Sa mõtlesid, kuidas hakkama saada ilma. Vahel on Sul raske uinuda, sest eredad mälestused panevad Su südame kiiremini lööma. Sa ei suuda siiamaani uskuda, et Sul õnnestus sellel osaleda. Või sa kujutad seda kõike vaid ette, Sa ei käinudki ja teiste juttude kuulamine terve aasta otsa on Su enda pea täitsa sassi löönud.

Meil on hea meel teatada, et su ängistus lõpeb siin – Sütevaka improturniir tuleb taas! Kui olid kohal eelmisel aastal, oled kohal ka nüüd. Kui Sind eelmisel aastal ei olnud, siis soovitame tungivalt sama viga mitte enam korrata.

Üks laupäev. Kolm vooru ja finaal. Teemad, mille valimisel on ka igal osalejal oma roll. Suussulav lõuna. Võimsaimad auhinnad. Suurepärased sponsorid. Läbimõeldud meelelahutus terve päev. Sa tead seda küll, see kõik viitab ainult ühele – üks väitlusturniir, kus väidelda saab lihtsalt sellepärast, et oleks lõbus.*

Nagu ikka ilmub siia õige pea lisainfot transpordi, ajakava, sponsorite ning kõige muu hea ja parema kohta.

* Kui sa muidugi oled lootusetu väitlusnohik, kes kõiki oma tegevusi ratsionaliseerima peab, siis kasuta Süte improt kui võimalust harjutada III etapiks

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.