Loading Events

START Tallinn 2007

20 oktoober 00:00 - 20 oktoober 00:00
Tallinn, Eesti

ÄRGE UNUSTAGE KAASA VÕTTA VAHETUSJALANÕUSID!! Välisjalanõud võivad määrida ja ära rikkuda koolimaja põrandad. Kõik, kellel vahetusjalatseid ei ole, peavad kohapealt ostma kilesussid.

START ehk Suur Turniir Algajatele Retoorikaga Teglejatele toimub ka sel aastal kolme ühepäevase üritusena Tallinnas Tartus ja Pärnus. Turniiride eesmärgiks on võimalikult palju noori väitlejaid oma esimest väitlust tegema meelitada.

STARTile on oodatud väitlejad, kes varem ühelgi STARTil või meistrikate etapil osalenud ei ole (Suvelaagris osalenud võivad ka STARTile tulla). Samuti võivad osaleda osaleda võistkonnad, kes on 8nda klassi õpilased või nooremad ning varem juba mõnel turniiril käinud.

Tahame STARTe kindlasti kasutada ka uute koolide ja õpetajate liikumisse toomiseks. Selleks oleme välja töötanud materjali algajatele õpilastele ja treeneritele, mida kõik huvilised võivad alla laadida:siit.

Kui te teate koole, õpetajaid või lihtsalt hakkajaid õpilasi, kes on tahtnud väitlemisega alustada, aga ei ole osanud kusagilt alustada, siis andke neile kindlasti nendest turniiridest-materjalidest teada.

Nagu ikka on kõik treenerid, kogenud keskkooliväitlejad ja vilistlased väga oodatud turniiridele kohtunikeks. Palun panna ennast juba varakult kirja, siis saame otsustada, kuhu linna rohkem abijõudusid suunata.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.