Loading Events

START 2009 Tartu

18 oktoober 00:00 - 18 oktoober 00:00
Tartu, Eesti

START ehk Suur Turniir Algajatele Retoorikaga Teglejatele toimub sel aastal kahe ühepäevase üritusena Tallinnas ja Tartus. Tartu START toimub Tartu Kommertsgümnaasiumis (Anne 63). STARTile on oodatud väitlejad, kes varem ühelgi STARTil või meistrikate etapil osalenud ei ole (Suvelaagris osalenud võivad ka STARTile tulla). Samuti võivad osaleda osaleda võistkonnad, kes on 8nda klassi õpilased või nooremad ning varem juba mõnel turniiril käinud. Turniiri teemaks on sel aastal “Eestis on valmistel lapsevanematele iga lapse eest lisahääle andmine põhjendatud”. Väike ülevaade teemast on kättesaadaval siin: www.debate.ee/download/2009uued/START2009_teemast.doc

Tahame STARTe kindlasti kasutada ka uute koolide ja õpetajate liikumisse toomiseks. Selleks oleme välja töötanud materjali algajatele õpilastele ja treeneritele, mida kõik huvilised võivad alla laadida siit: www.debate.ee/download/2009uued/Popperi_tutvustus.doc. Kuna sellest õppeaastast on meil Popperi formaadile varasemast pisut erinev lähenemine, siis tasuks vaadata ka kokkuvõtlikku dokumenti sellest, miks ja millised muudatused sisse viidud on: www.debate.ee/download/2009uued/Popperi_muudatused.doc

Kui te teate koole, õpetajaid või lihtsalt hakkajaid õpilasi, kes on tahtnud väitlemisega alustada, aga ei ole osanud kusagilt alustada, siis andke neile kindlasti nendest turniiridest-materjalidest teada.

Nagu ikka on kõik treenerid, kogenud keskkooliväitlejad ja vilistlased väga oodatud turniiridele kohtunikeks. Palun panna ennast juba varakult kirja, siis saame otsustada, kuhu linna rohkem abijõudusid suunata. Lisainfot küsige Kerttult (56 98 22 08).

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.