Loading Events

START 2005

23 oktoober 00:00 - 23 oktoober 00:00
Tallinn, Eesti

Suur turniir algajatele retoorikaga tegelejatele (START) on algajatele keskkooliväitlejatele mõeldud turniir, kus tähtsaim pole võit, vaid õppimine. STARTile ootame eeskätt väitlejaid, kes on alles ellel aastal väitlemisga alustanud.

START toimub sel aastal nädalavahetusel enne koolivaheaja algust. Lisaks turniirile tuleb väitlusrebastele põhjalik EVSi integreeriv vaba-aja programm.

TÄIENDUS: võtke kindlasti kaasa matid-magamiskotid, vahetusjalatsid ja igaks juhuks ka soojemaid riideid, sest Pelgulinna Gümnaasiumis pidada küttesüsteem pisut streikima. Aga küll me toime tuleme.

Pelgulinna Gümnaasium asub Kristiine Keskuse lähedal Sõle tänava ääres. Kesklinnast saab sinna kui lähete Kaarli kiriku juurest Balti Jaama poole, keerate vasakule Paldiski maanteele, liigute mööda seda umbes kilomeetri ning keerate siis paremale Sõle tänavale. Paldiski maanteed mööda saab sõita ka trolliga number 1 Kaubamaja juurest ja number 7 Balti jaamast. Sellisel juhul võiks maha tulla Lille peatuses.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.