Loading Events

ReSTART 2004

16 oktoober 00:00 - 16 oktoober 00:00
Tallinn, Eesti

16. oktoober on lõpuks päev, mil Tallinnas toimub väitlusturniiri ReStart!

Tegemist ainukordse võimalusega osaleda turniiril, kus nauditakse jällenägemist ja stiilset väitlust:)Juba ammu idanenud idee on teostumas ning seda üsna korraliku koosseisuga. Kutsutavate nimekirjas hetkel üle 150 nime!

Tegemist on ameerika parlamentaarst väitlusformaati kasutava turniiriga, mis mõeldud väikse võistlusmomendina “vanakestele”, kes pole väitlusareenil kunagi kohtunud või on seda teinud juba tükk aega tagasi. Samuti võimalus legendaarsetes koosseisudes võistkondadel võtta mõõtu taaskord nendega, kelle tõttu nii mõnigi esikoht saamata jäi:)

Kui oled turniiri toimumise ajaks saanud vähemalt 22-aastaseks ning oled Eesti Väitlusseltsi tegevusse panustanud ka enne, siis on uksed sulle avatud!

Rõõm ja nostalgia käsikäes! Tule väitle legendaarsuses!

Kahjuks on selgunud, et kuna TPÜ ruumides on samal ajal ka sees kaugõpe, siis jätkub ruume ainult korraga 14 väitlusele, ehk 28 võistkonnale. Praeguseks on registreerunud 3 võistkonda.

Kiiresti registreeruma!!!

Väitlejatele andis kehalist ja vaimset toetust Eviani allikavesi:

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.