Loading Events

Õpetajate infopäevad

14 mai 00:00 - 2 juuni 00:00
Tallinn, Eesti


Eesti Väitlusselts kutsub õpetajaid osalema tasuta koolitus-infopäeval!

Mais ja juunis toimuvad kaks tasuta infopäeva, kus tutvustatakse argumenteerimismeetodit, meediapädevuse õppematerjale ning kuidas neid ainetundides efektiivselt kasutada. Õpetajatel on võimalus valida kahe kuupäeva vahel, 14. mai ja 2. juuni kell 10-14. Mõlemad koolitused toimuvad Tallinnas. Kuna kohad on piiratud, palume eelregistreerida.

Infopäevadel käsitletakse argumenteerimismeetodit ning tuvustatakse õppematerjale, mis on valminud Eesti Väitlusseltsi, mõttekoja Praxis ja Eesti Noorteühenduste Liidu ühise projekti “Kohalikud teemad kohalike valimiste keskmesse” raames, mille eesmärk on parema valimis- ja arutelukultuuri tekkimine. Õppematerjalid koostati, et tõsta noorte infotarbimise ja kriitilise mõtlemise oskuste taset, materjalide fookuses on iseseisva faktikontrolli võimekus ning valimiste käsitlemine ainetunnis. Õppematerjalid sisaldavad tunnikavasid, praktilisi juhtnööre ning töölehti. Argumenteerimismeetod sobitub edukalt igasse ainevaldkonda, valminud materjale saab peamiselt kasutada sotsiaal- ja humanitaarainetes.

Eesti Väitlusselts on üle 25 aasta õpetanud argumenteerimise, kriitilise mõtlemise ja eneseväljendusoskuseid. Õpetajate tagasiside kohaselt aitab argumenteerimismeetod arendada õpilaste kriitilise mõtlemise ja targa meediatarbimise oskuseid, mis toetavad noort tänases infokeskses ühiskonnas.

Projekti rahastab Aktiivsete Kodanike Fond, mille toetusi vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga. Projekti varasemaid tegevusi saab näha kodulehel www.tarkvalija.eu.
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.