Loading Events

Õhtune meelelahutus!

10 juuni 00:00 - 10 juuni 00:00

Kuna tänavuse väitlushooaja ots hakkab kätte jõudma ja selle lõpetuseks on muu hulgas toimumas veel Kesk- ja põhikoolide Eesti meistrivõistluste kolmas etapp, siis turniiri nädala raames ei korralda me mitte juunikuu mälumängu, vaid võtame asja natuke chillimalt ja teeme ühe vana hea Kahooti! Saame kokku Zoomis, vastame hulgale suvistele ja suvalistele küsimustele ning toome natuke positiivsust sellesse aastasse juurde.

Järgmine õhtune meelelahutus toimub kolmapäeval, 10. juunil kell 20.00. Asukohaks endiselt Zoom keskkond, mille link saadetakse teile meiliaadressile. Seetõttu on osalemiseks kindlasti vajalik ka eraldi registreerumine! Erinevalt mälumängust ei pea seekord tiimikaaslasi otsima, igaüks võistleb enda eest.

Registreeri end Kahootile aadressil https://forms.gle/SjPuSJXL1DrWDFpcA.

Väitlusseltsi mälumäng vol. 2 ei ole aga ka liiga kauges tulevikus, seega hakka juba varakult mõtlema, kellega koos sooviksid võistlustulle astuda ja hoia silm peal Eesti Väitlusseltsi Facebooki lehel ja kodulehel argument.ee.

Lähme suvele vastu ühe ägeda meelelahutusliku õhtuga!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.