Loading Events

Lõuna-Eesti väitlusakadeemia

8 märts 00:00 - 8 märts 00:00
Turniiri korraldusinfo ja kontaktisik:
Joosep Tiks
joosep.tiks@debate.ee
+372 58 378 999
Nendele, kes tulevad läbi Tartu:
Kell 10.00 kogunegem Tartu Vaksalis. Rongiga sõidame Nõosse. Teid ootab seal ka rongitädi, kellele saate kõikide probleemidega helistada:

Kati Lahtmets – 53 498 193

Eesti Väitlusselts kutsub Väitlusakadeemiasse! 8. märtsil kogunevad õpetajad ja õpilased kõikidest Lõuna-Eesti ilmakaartest, et enda kõne- ja väitlusoskuseid lihvida teemantiks.

Oled puutunud kokku väitlusega, ent põgusalt? Oled vaid korra kuulnud väitlusest? Väitlusakadeemia avab sulle värava, et olla tulevane Steve Jobs, Eleanor Roosevelt või Martin Luther King.

Õpetad kõne ja väitlust, ent tunned, et sooviksid end täiustada ja pakkuda õpilastele parimat? Tule ise ja võta ka oma õpilased kaasa, sest Väitlusakadeemia annab edasi kõik, mida Eesti Väitlusselts on 20 aastat arendanud ja ülal hoidnud.

Mis seal toimuma hakkab?

1) Maksimaalselt neli vooru väitlust impro-teemadel. Igal meeskonnal on tund ettevalmistamiseks, mille käigus võib kasutada materjali kogumiseks interneti kui ka kohtunike abi.
2) Koolitus õpilastele Karl Popperi väitlusformaadist ning lisaks pärast iga väitlusvooru lõppu individuaalne sisukas tagasiside kohtunikelt.
3) Programm juhendajatele. Jagame teadmisi kohtunikutööst, MM-formaadist ja muust. Lisaks on iga juhendaja varikohtunik esimesed väitlusvoorud, seejärel juba täitsa kohtunikud.
   
Miks ma peaksin osa võtma? 

 
1) Juhendajad tutvuvad oma kolleegidega.
2) Kõik saavad teadmisi ja nippe.
3) Näitame, et väitlusega tegelevad täiesti tavalised inimesed ja see ei murra kellegi konti.

4) Õpilased leiavad endale hobi, millest võib välja kasvada tugev õpilasvõrgustik. 
5) Olemasolevate oskuste viimistlemine ja uute omandamine. 
6) Turniirikogemus.  
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.