Loading Events

Kolmekeelne turniir 2009

6 detsember 00:00 - 6 detsember 00:00

Sel aastal taaselustame kolmekeelsete turniiride traditsiooni. Kolmekeelne turniir on selline turniir, kus saavad osaleda nii eesti kui vene keelt emakeelena kõnelevad noored ning väitlejad ise otsustavad, kas nad soovivad väidelda eesti, vene või hoopis inglise keeles. Küsimuste korral pöörduge Kerttu poole (56 98 22 08, kerttu.mager@gmail.com).

Magamine on koolimajas, mistõttu tuleb kaasa võtta matid-magamiskotid.

Enne kolmekeelset turniiri korraldame koolituse, kus kõik saavad koolitaja käe all harjutada inglise keeles kõnelemist (teeme videokõnesid ja muud põnevat) ja timmida oma väitlusoskusi. Räägime ka sellest, kust ja kuidas on kõige efektiivsem otsida tõestusmaterjali ning kuidas tõestust väitluses kasutada. Kui keegi teist tahaks tulla turniirile, kuid teil puudub tiimikaaslane/kaaslased, siis tulge kohale ja kohapeal klapitame võistkonnad kokku. Kui teil on erisoove koolituse osas, siis andke teada ning püüame nendega arvestada.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.