Loading Events

Keskkoolide meistrivõistlused 2003

27 aprill 00:00 - 27 aprill 00:00
Tallinn, Eesti

26. – 27. aprillil 2003 toimuvad Tallinna Reaalkoolis Eesti Meistrivõistlused väitluses.
EM saab teoks ELIS/AEF finantseerimisel (Euroopa Liidu Infosekretariaat/Avatud Eesti Fond).Lisaks on auhindu välja pannud meid juba varasemaltki toetanud kirjastus Avita ja Eesti Raadio.
Majutust pakume soovijatele TPÜ Karu tn ühiselamus (Peda kõrval). Majutus on tellitud 30 inimesele.
Majutuskohas on lisaks pesemisvõimalusele olemas ka kööginurk.Magamiskotti ei pea kaasa võtma (v.a. need, kes on eriti külmakartlikud).Võistluste ajal saate teada, kellega ühes toas olete ning toa nr.Ühiselamu valvuril on olemas nimekiri, mille alusel antakse teile võti.

Võistlejatel tuleb tasuda osavõtutasu 100.- ühe võistleja kohta enne võistluseid.Kuna on tegu meistrivõistlustega,siis soovitame võistlejatel pöörduda oma kooli juhtkonna poole, et nemad maksaksid osavõtutasu ning ka sõidupileti ühe suuna, sest väljastpoolt Tallinna tulijatele kompenseeritakse vaid ühe suuna pilet. Kontrollige, et teie piletil oleks selgelt näha kuupäev, sõidu algus- ja sihtpunkt ning pileti maksumus.
NB!Tallinna Reaalkoolis on kohustuslik kanda vahetusjalanõusid!
Registreeruma ootame väitlejaid, kohtunikke ja ajanäitajaid.

FINAALEVS on saanud suure au osaliseks korraldada finaalüritus Eesti TeadusteAkadeemia imeilusas tarkust õhkavas saalis ja seda 27. aprillil kell 14.00.

Toetavad:

Eesti Raadiokirjastus Avita

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.