Loading Events

Kesk- ja põhikoolide BP-turniir 2020

4 aprill 00:00 - 4 aprill 00:00

EDASI LÜKATUD!

Esmakordselt on kõigil kesk- ja põhikooliõpilastel võimalus omavanuste seas end proovile panna vinges BP formaadis väideldes!

BP ehk Briti parlamentaarne formaat on ülemaailmselt enim kasutatud ning armastatud väitlusformaat. Keskkooliformaadist eristab seda asjaolu, et kahe tiimi asemel väitleb ühes ruumis korraga lausa neli tiimi (kaks propositsiooni ja kaks opositsiooni) ning selleks, et võita, tuleb olla parem kõigist kolmest ülejäänust. 

NB! BP-formaadis osaleb ühes võistkonnas 2 liiget!

Ühepäevane turniir toimub kevadises Tartu vanalinnas, Hugo Treffneri Gümnaasiumis. Kõik tiimid saavad väidelda kolm vooru ning pärast seda valitakse nelja parima võistkonna seast välja võitja suures finaalis. Võistlema on oodatud kõik väitlushuvilised- nii algajad kui ka edasijõudnud. Turniir ise on suurepärane võimalus harjutada eelseisvaks kesk- ja põhikoolide meistrivõistluste improetapiks, seega milleks oodata, kui saab registreerida!

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.