Loading Events

Jõuluturniir 2005

11 detsember 00:00 - 11 detsember 00:00
Tartu, Eesti

Täitsa hea meel on teatada, et eelmisel aastal esmakordselt toimunud Jõuluturniir hakkab saama traditsiooniks!!!Sel aastal on kõik väitluse ja eelkõige improväitluse austajad taas oodatud Tartu Waldorfgümnaasiumi värviliste seinte vahele, et enne jõule veel viimast korda väitlusest mõnu tunda. Pakume huvitavaid teemasid, uusi kogemusi ja palju muid atraktsioone.

Osavõtumaksust ja registreerimisest: selleks, et turniir ikkagi korraldatud saaks, tuli osavõtumaksuks kahjuks panna 70 krooni väitleja kohta. Loodame, et see kellegi osalemist ei takista. Osalejate ülempiiriks määratud 26 võistkonda on täiesti maksimaalne võimalik arv. Lihtsalt rohkem ruumi ei ole. Seega soovitame kõigil tulijatel ennast võimalikult vara ära registreerida.

Jõuluturniirini!

au tööle!
Inga Jaagus ij1@ut.ee
Kerttu Mäger kerttu1@ut.ee
Birgit Rootsi br@ut.ee

Kuidas kohale jõuda:
Istudes bussile nr 4 uue Tartu Kaubamaja eest (vana Kaubamaja vastest!) ning sõites Aardla peatusesse (5. peatus kesklinnast), minnes tagasi Võru tänavale (seda mööda buss enne sõitis) ning hakates kõndima suunaga linnast välja, pöörates varsti paremale Kirsi tänavasse ning nähes varsti vasakule viitavat Tartu Waldorfgümnaasiumi silti, oletegi jõudnud õigesse kohta!Kesklinnast taksoga tulek maksab ca 40 krooni, nii räägitakse.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.