Loading Events

Jõuluturniir 2004

19 detsember 00:00 - 19 detsember 00:00
Tartu, Eesti

Miks tulla Tartu Jõuluturniirile?

Aga miks mitte? Eeskätt on turniir mõeldud kõigile algajatele, et saada juurde kogemusi ja harjutada improväitlusi, millega tuleb tulevikus kahtlemata kokku puutuda. Samas on oodatud ka kõik vanad väitlejad, kellele on ju alati meeldinud improvoorud! Kuna turniir toimub lisaks EVSi plaanipärastele üritustele ja hakkama tuleb saada omal jõul, siis on osavõtumaks natuke kõrgem.Loodame, et see ei ole takistuseks osalemisel.
Tulge ikka enne jõule Tartusse!
au tööle!

Kuidas kohale jõuda?: Bussiga nr 4 kesklinnast Hansakeskuse vastast. Maha tulla Aardla peatuses (u 10-minutine sõit). Seejärel tuleb tagasi minna Võru tänavale (tänav, mida mööda buss enne sõitis) ja kõndida suunaga linnast välja ehk vasakule. Varsti keerab paremale Kirsi tänav. Mööda Kirsi tänavat tulles jääb Waldorfgümnaasium vasakut kätt, varsti osutab sinna ka silt. Ja oletegi kohal! Taksoga on kesklinnast Waldorfgümnaasiumi (Ploomi 1) ca 30 krooni.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.