Loading Events

EVSi rattatuur 2008

10 august 00:00 - 10 august 00:00

Rattatuur käib niimoodi, et suvel tulevad hakkajad väitlejad kokku, sõidavad ratastega (30-40 kilomeetrit päevas, nii et ei midagi kontimurdvat) läbi Eesti ja peavad päevas mõne avalikku väitluse, seekord teemal kultuuridevaheline dialoog Euroopas. Ning muidugi ujutakse igas ettejäävas veekogus, mängitakse igal ettejääval võrguplatsil ja tehakse muud suvist ning lõbusat.

Sel aastal sõidame 6.-10. augustini Hiiumaal

Tuurile ootame kõiki väitlejaid ja pedagooge, kes on valmis viis päeva tavainimestele mõistetavalt kultuuridevahelise dialoogi eelistest ja puudustest rääkima (kui te teemast suurt ei tea, ärge muretsega, valistame ette teemamapi).

Neile, kes varem tuuril käinud ei ole, julgeme üritust soojalt soovitada: sealt pärinevad paljudel EVSiga seotud meeldivaimad mälestused ja sügavamad sõprused. Üleelmise aasta tuuri pilte võite vaadata siit

Registreerumine algab 1. juunil kell 00.00 Registreerumiseks tuleks saata vastava sooviga kiri Kerttu meiliaadressile kerttu.magerdebate.ee .Rattatuur on üks osa projektist “Youth Debates in the Baltic States”, mida toetab Euroopa Parlament,samuti Avatud Eesti ija Riigikantselei ühisprojektist “Väitlus kui kultuuridevaheline dialoog”.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.