Loading Events

EVSi rattatuur 2006

20 august 00:00 - 20 august 00:00
Lääne-Virumaa, Eesti
Tuuri fotogalerii: Rattatuur 2006

Rattatuur käib niimoodi, et suvel tulevad hakkajad väitlejad kokku, sõidavad ratastega (30-40 kilomeetrit päevas, nii et ei midagi kontimurdvat) läbi Eesti ja peavad päevas kaks avalikku väitlust mõnel parasjagu olulisel teemal. ning muidugi ujuvad igas ettejäävas veekogus ja mängivad igal ettejääval võrguplatsil ja teevad muud suvist ning lõbusat.

Sel aastal sõidame augustis marsruudil Tapa-Palmse-Võsu-Loksa-Tallinn ja räägime kohalikega euro kasutuselevõtust. Sest enamik eestlasi teadupoolest arvab, et eurot pole meile teps mitte tarvis. Kuna teema on suhteliselt päevakorral, loodame, et tuleb palju publikut ja põnevad vestlused.

Tuurile ootame kõiki väitlejaid ja pedagooge, kes on valmis viis päeva tavainimestele mõistetavalt eurost rääkima (kui te teemast suurt ei tea, ärge muretsega, valistame ette teemamapi). Neile, kes varem tuuril käinud on, ei pea seda ilselt reklaamima. Kes veel käinud ei ole, julgen tuuri soojalt soovitada, just sealt ppärinevad paljudel EVSiga seotud meeldivaimad mälestused ja sügavamad sõprused.

Registreerumine algab 25. mail kell 00.00 Registreerumiseks tuleks saata vastava sooviga kiri Kajari meiliaadressile kajar.kasedebate.eeÜritust toetavad
Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.