Loading Events

BP Eesti Meistrivõistlused väitluses

31 märts 00:00 - 1 aprill 00:00
Tartu, Eesti

 Väga suur au on välja kuulutada BP Eesti Meistrivõistlused. See aasta toimub turniir Tartus ja osalema on oodatud kõik väitlejad, olgu see siis kohtuniku või väitlejana. Lisaks parimale võistkonnale ja spiikrile selgitame välja ka parimad algajad kõnelejad, kes saavad väärilised preemiad oma saavutuste eest.

Turniir toimub kuupäevadel 31. märts ja 1. aprill.

Turniir toimub vanas heas Briti Parlamentaarses väitlusformaadis ja kõned on 5 minutit eelvoorudes, kuid alates poolfinaalidest on 7 minutit. Turniiril on kokku 5 eelvooru, poolfinaalid ja finaal. 4 esimest vooru toimub Laupäeval ja ülejäänud voorud pühapäeval.

 Algajatena lähevad arvesse kõik väitlejad, kes pole elus enne osalenud MITTE ÜHELGI ülikooliväitluse turniiril, see tähendab, inimesed kes on varem KPd väidelnud kuid ei ole BPga võistluslikult kokku puutunud, saavad osaleda algajatena. Lisamotivatsiooniks inimestele kes alustavad oma BP karjääri, üritame teile kompenseerida kas täies ulatuses või osaliselt transpordi Tartusse ja tagasi.

 Rahadest nii palju osalemine turniiril osalemine on väitlejatele tasuta ja muidugi saavad nautida turniiri ka kohtunikud ilma osavõtutasudeta ja samuti üritame kohtunike transpordikulusid katta. Turniir on tänavu erakordselt soodne ja selle eest pakume me teile:
-Laheda turniiri
-Head kohtunikud
-Ägedad inimesed
-Mõnusa õhtuse peo
-Lõunasöögi ja õhtusöögi laupäeval
-Natuke juua õhtuks

Turniiri ajakava ilmub lähema nädala jooksul. Kõik inimesed kellel on lisaks küsimusi või on probleeme ööbimise leidmisega tartusse, palun kirjutage mulle tonis.kuusk@debate.ee ja küll leiame kellegi kes pakuks öömaja.

Partnerid

   
 

Käesolev projekt on ellu viidud Euroopa Ühenduse
programmi Euroopa Noored toetuse abil. Selle projekti sisu ei pruugi
tingimata kajastada Euroopa Ühenduse või Euroopa Noored Eesti büroo
seisukohti ega hõlma nendepoolset vastutust.
 

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.