Loading Events

BP Eesti Meistrivõistlused 2013

23 märts 00:00 - 24 märts 00:00
Tallinn, Eesti

Väga suur au on välja kuulutada BP Eesti Meistrivõistlused. Turniir toimub BP väitlusformaadis. Kõne pikkus on 5 minutit eelvoorudes, alates poolfinaalidest 7 minutit. Turniiril on kokku 5 eelvooru, poolfinaalid ja finaal. Neli esimest vooru toimub laupäeval ja ülejäänud voorud pühapäeval. 

Lisaks parimale võistkonnale ja spiikrile selgitame välja ka parimad algajad kõnelejad, kes saavad väärilised preemiad oma saavutuste eest. Algajatena lähevad arvesse kõik väitlejad, kes pole elus enne osalenud mitte ühelgi ülikooliväitluse turniiril, see tähendab, inimesed kes on varem KP-d väidelnud kuid ei ole BP-ga võistluslikult kokku puutunud, saavad osaleda algajatena.

Meistrikad on tänavu erakordselt soodsad ja selle eest pakume me teile:

  • laheda turniiri
  • head kohtunikud
  • ägeda õhustiku
  • mõnusa õhtuse peo
  • pisut süüa

Peamiselt tudengitele orienteeritud turniirina me ei paku majutust (v.a. erandjuhtudel), transporti, ega ka kõiki toidukordasid. Kõik, kellel on lisaks küsimusi või probleeme ööbimise leidmisega Tallinnas, palun kirjutage selenemarieta@gmail.com.

Turniiri peakohtunikud:
Enn Metsar – Endine ülikooliväitluse Euroopa meister ESL kategoorias
Viktor Nikonov – 2012 EUDC veerandfinalist ESL arvestuses, 2012 BP Eesti meistrivõistluste võitja

Turniiridirektoriks on loomulikult meie turniiridirektorite esileedi Kai Klandorf.

Ostukorv
Meie veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud selle kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Alustage tippimist, et näha postitusi, mida otsite.
This site is registered on wpml.org as a development site.