Eesti meistrivõistlused 2023

25. ja 26. märtsil toimunud Eesti meistrivõistlused tõid väitlejad Tallinnasse Taltechi, et selgitada välja parimad!
Eesti meistrivõistluste peakorraldaja Anastassia Serbina võtab nädalavahetuse kokku nii: “Turniir läks väga edukalt, eesti- ja venekeelsel turniiril osales kokku 52 võistkonda. Osalejad jäid rahule korralduse, turniiri teemade ja võistlusvaimuga ning kõige tähtsam – nad on motiveeritud edasi väitlema. Mul on väga hea meel, et pärast raskeid pandeemia-aastaid suutsime lõpuks taastuda ja koguda turniirile suure hulga osalejaid.”

Eestikeelse turniiri parimad:

Võitja - Forus A (Tanel Mütt, Hannus Luure)
Finalistid - debatewives (Karmen Laud, Mirtel Etverk), MK (Martin Küüsmaa, Michelle Kiik), Vastaks pigem teisena (Ellinor Sutt, Andreas Põšnograjev)
Parim kõneleja - Martin Küüsmaa
Parim algaja kõneleja - Tommi Valgma

Rohkem tulemusi näeb siit.

Venekeelse turniiri parimad:

Võitja - Дебатные клоуны (Vladimir Sulzik, Ilja Freiberg)
Finalistid - Бархатные Тяги (Sofia Larens, Hlib Bondarenko), Вышли покурить (Klim Klimenko, Artemi Sotskov), Масса костей (Anastassia Serbina, Vladislav Konstantinov)
Parim kõneleja - Ilja Freiberg
Parim algaja kõneleja - Semjon Kravtsenko

Rohkem tulemusi näeb siit.

Aitäh turniiri peakohtunikele Joosep Tiksile ja Pjotr Leškinile ning turniiridirektoritele Ann Tarkinile ja Anastassia Umrihhinale! Suured tänud turniiri peakorraldajale Anastassia Serbinale ning tema vabatahtlike tiimile, kohtunikele ja headele väitlejatele!