Keskkooliõpilastele

Loksa kooli venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Daniella Myallo
E-post: daniella@myallo.ee

Viimsi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Kaidi Kolsar
E-post: kaidi.kolsar@vgm.edu.ee
Põhikooliõpilastele

Laagri väitlusklubi

Kontakt: Johannes Vaher
E-post: johannesvaher@gmail.com

Peetri Lasteaed-Põhikooli väitluse valikaine

Kontaktisik: Tuule Sõber
E-post: tuule.sober@peetri.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Sillamäe linna venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Anton Kislitsõn
https://vk.com/sillamaevaitlus

Toila Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Elisabeth Purga
E-post: elisabeth.purga@toila.ee
Põhikooliõpilastele

Kohtla-Nõmme Kooli väitlusklubi

Kontakt: Elisabeth Purga
E-post: elisabeth.purga@toila.ee
Avalikud väitlusklubid

Narva linna venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Polina Kopõlova
https://vk.com/narvadebate

Keskkooliõpilastele

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul
E-post: siim@sytevaka.ee

Pärnu Koidula Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul
E-post: siim@koidulag.edu.ee
Põhikooliõpilastele

Pärnu Kuninga tn põhikooli väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul
Keskkooliõpilastele

Kuressaare Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Marit Tarkin
Keskkooliõpilastele

Tallinna keskkoolide väitlusklubi

Klubi tegevusest saavad osa võtta kõik Tallinna noored.
Kontakt: kiikchristina@gmail.com

Gustav Adolfi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Ülle Salumäe
E-post: ulle.salumae@gag.ee

Prantsuse Lütseumi väitlusklubi

Kontaktisik: Martin Küüsmaa
E-post: martin@argument.ee

Tallinna Inglise Kolledži väitlusklubi

Kontakt: Piret Bossack
E-post: piret.bossack@tik.edu.ee

Tallinna linna venekeelne väitlusklubi kooliõpilastele

Rocca al Mare Kooli väitluse valikaine

Kontaktisik: Margo Loor
E-post: margo.loor@speaksmart.ee

Tallinna Arte Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Karl Läll
E-post: karl.lall@debate.ee

Tallinna Tehnikagümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Karl Läll
E-post: karl.lall@debate.ee
Tudengitele

TTÜ Väitlusklubi

Esindaja: Anne-Mary Läll
E-post: tut@debate.ee
Veeb: https://www.facebook.com/TTUDebate
Keskkooliõpilastele

Hugo Treffneri Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Brett-Peter Rästas

Miina Härma Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Markus Laanoja

Jaan Poska Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Lotta Vaher
E-post: lotta.vaher@gmail.com
Tudengitele

Tartu Ülikooli Väitlusklubi

Tartu venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Valentina Sergeeva
E-post: valjuse4ka@gmail.com
Keskkooliõpilastele

Viljandi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontakt: Juhan-Mart Salumäe
E-post: juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee