Keskkooliõpilastele

Loksa kooli venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Daniella Myallo
E-post: daniella@myallo.ee

Viimsi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Kaidi Kolsar
E-post: kaidi.kolsar@vgm.edu.ee

Saku Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Raigo Loide
Põhikooliõpilastele

Peetri Lasteaed-Põhikooli väitluse valikaine

Kontaktisik: Heiki Viisimaa
E-post: heiki.viisimaa@peetri.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Sillamäe linna venekeelne väitlusklubi

Hetkel mitte tegutsev.
Kontaktisik: Anton Kislitsõn
https://vk.com/sillamaevaitlus

Põhikooliõpilastele

Toila  Gümnaasium

Väitluse huviring kolmes eri vanusegrupis 1.-9. klass.
Kontaktisik: Marleen Hõrak
Kontakt:  marleen@toila.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Läänemaa Ühisgümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisikud: Oskar Samuel Rebane ja Karl-Enrik Kriis
E-post: oskarsamuelrebane@gmail.com;  karlenrikkriis@gmail.com
Avalikud väitlusklubid

Narva linna venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Polina Kopõlova
https://vk.com/narvadebate

Keskkooliõpilastele

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul
E-post: siim@sytevaka.ee

Pärnu Koidula Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul
E-post: siim@koidulag.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Sindi Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Eva Marta Sokk
E-post: evamarta.sokk@sindi.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Põlva Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Merle Pintson
Keskkooliõpilastele

Saaremaa Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Marit Tarkin
Keskkooliõpilastele

Tallinna keskkoolide väitlusklubi

Klubi tegevusest saavad osa võtta kõik Tallinna noored.
Kontaktisik: Ellinor Sutt
Kontakt:  suttellinor@gmail.com

Gustav Adolfi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Ülle Salumäe
E-post:  Ylle.Salumae@gag.ee

Prantsuse Lütseumi väitlusklubi

Kontaktisik: Martin Küüsmaa
E-post: martin@argument.ee

Tallinna Inglise Kolledži väitlusklubi

Kontakt: Piret Bossack
E-post: piret.bossack@tik.edu.ee

Tallinna linna venekeelne väitlusklubi kooliõpilastele

Rocca al Mare Kooli väitluse valikaine

Kontaktisik: Margo Loor
E-post: margo.loor@speaksmart.ee

Tallinna Arte Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Karl Läll
E-post: karl.lall@debate.ee

Tallinna Tehnikagümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Karl Läll
E-post: karl.lall@debate.ee

Tallinna 21. Kooli väitlusklubi

Kontaktisik: Ingrid Paggi
E-post: Ingrid.Paggi@21k.ee

Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Kaire Pihelgas
E-post: kaire.pihelgas@mg.edu.ee
Tudengitele

TTÜ Väitlusklubi

Esindaja: Anne-Mary Läll
E-post: tut@debate.ee
Veeb: https://www.facebook.com/TTUDebate
Keskkooliõpilastele

Hugo Treffneri Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Markus Laanoja

Miina Härma Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Markus Laanoja

Jaan Poska Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Markus Nopason
E-post: markusnopason123@gmail.com
Tudengitele

Tartu Ülikooli Väitlusklubi

Tartu venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Valentina Sergeeva
E-post: valjuse4ka@gmail.com
Põhikooliõpilastele

Tabivere Põhikooli väitlusklubi

Kontakt: Maarika Vällik
maarika.vallik@tabivere.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Viljandi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontakt: Juhan-Mart Salumäe
E-post: juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee