Keskkooliõpilastele

Loksa Gümnaasiumi venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Jelena Nikitina
E-post: jelena.nikitina@loksa.edu.ee

Viimsi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Stella-Maria Sillaste
E-post: stella.maria.sillaste99@gmail.com

Saku Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Raigo Loide

Keila Kooli väitlusklubi

Kontaktisik: Veljo Reinik
Kontakt: veljo.reinik@gmail.com

Tabasalu Gümnaasium

Kontaktisik: Anette Andresoo
Meiliaadress: anette@argument.ee
Põhikooliõpilastele

Peetri Lasteaed-Põhikooli väitluse valikaine

Kontaktisik: Heiki Viisimaa
E-post: heiki.viisimaa@peetri.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Sillamäe linna venekeelne väitlusklubi

Hetkel mitte tegutsev.
Kontaktisik: Anton Kislitsõn
https://vk.com/sillamaevaitlus

Keskkooliõpilastele

Türi Ühisgümnaasiumi väitluse valikaine

Kontakt: Aave Päeva 
Meiliaadress: aave.paeva@gmail.com
Põhikooliõpilastele

Türi Põhikooli väitlusklubi

Kontakt: Sirle Võtti 
Meiliaadress: sirlevotti@tyripk.ee
Avalikud väitlusklubid

Narva linna venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Polina Kopõlova
https://vk.com/narvadebate

Keskkooliõpilastele

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul
E-post: siim@sytevaka.ee

Pärnu Koidula Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Siim Ruul
E-post: siim@koidulag.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Sindi Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Eva Marta Sokk
E-post: evamarta.sokk@sindi.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Põlva Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Merle Pintson
Meiliaadress: merlepi@gmail.com

Räpina Ühisgümnaasiumi väitluse valikaine

Juhendaja: Triinu Laar
Meiliaadress: triinu.laar@rapina.ee
Keskkooliõpilastele

Kohila Gümnaasiumi väitlusklubi

Juhendaja: Nele Aus
Meiliaadress: nele.aus@kohila.edu.ee

Rapla Gümnaasiumi väitluse valikaine

Juhendaja: Katrin Viru
Põhikooliõpilastele

Rapla Vesiroosi Kooli väitlusklubi

Kontakt: Krista Olesk 
Meiliaadress: krista.olesk@vesiroos.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Saaremaa Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Emeli Pikner
Meiliaadress: pikneremeli@gmail.com
Keskkooliõpilastele

Tallinna keskkoolide väitlusklubi

Klubi tegevusest saavad osa võtta kõik Tallinna noored.
Kontaktisik: Mirtel Etverk
Kontakt:  mirtel.etverk@gmail.com

Gustav Adolfi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Margaret Oll
E-post: retioll31@gmail.com

Prantsuse Lütseumi väitlusklubi

Kontaktisik: Martin Küüsmaa
E-post: martin@argument.ee

Tallinna Inglise Kolledži väitlusklubi

Kontakt: Piret Bossack
E-post: piret.bossack@tik.edu.ee

Tallinna linna venekeelne väitlusklubi kooliõpilastele

Rocca al Mare Kooli väitluse valikaine ja väitlusklubi

Valikaine gümnaasiumile 
Väitlusklubi 7.-12. klassle

Kontaktisik: Margo Loor
E-post: margo.loor@speaksmart.ee

Tallinna 21. Kooli väitlusklubi

Kontaktisik: Ingrid Paggi
E-post: Ingrid.Paggi@21k.ee

Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi väitluse valikaine

Kontaktisik: Kaire Pihelgas
E-post: kaire.pihelgas@mg.edu.ee

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontakt: Kristel Vaiksaar
kristel.vaiksaar@ksg.edu.ee

Tallinna Õismäe Vene Lütseumi valikaine

Juhendaja: Fred Gregor Rahuoja
Meiliaadress: fred.gregor.rahuoja@tovl.edu.ee
Põhikooliõpilastele

Tallinna Mahtra Põhikooli väitlusklubi

Juhendaja: Anton Karavajev
Tudengitele

TTÜ väitlusklubi (eesti, vene ja inglise keeles)

Kontaktisik: Anastassia Serbina
Meiliaadress: nastja.serbina@gmail.com
Telefoninumber: 5522684

Üldkontakt: debatestonia@gmail.com

https://vk.com/ttudebate
https://www.facebook.com/groups/ttudebate.rus/
https://www.facebook.com/rudebate/
Keskkooliõpilastele

Hugo Treffneri Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Markus Laanoja

Miina Härma Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Markus Laanoja

Jaan Poska Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Lotta Vaher
E-post: lotta.vaher@gmail.com
Tudengitele

Tartu Ülikooli Väitlusklubi

Kontaktisik: Karl-Enrik Kriis

Tartu Ülikooli venekeelne väitlusklubi

Kontaktisik: Maxim Borodin 
E-post: maxim.borodin@gmail.com
Keskkooliõpilastele

Nõo Reaalgümnaasiumi väitlusklubi

Kontaktisik: Oskar Samuel Rebane
Meiliaadress: oskarsamuelrebane@gmail.com
Põhikooliõpilastele

Tabivere Põhikooli väitlusklubi

Kontaktisik: Maarika Vällik
Meiliaadress: maarika.vallik@tabivere.edu.ee
Keskkooliõpilastele

Viljandi Gümnaasiumi väitlusklubi

Kontakt: Juhan-Mart Salumäe
E-post: juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee
Põhikooliõpilastele

Võru Kesklinna Kool

Juhendaja: Raili Jahtmaa
Meiliaadress: raili.jahtmaa@vkk.edu.ee